поліпшити вашу дієту і дивитися ваші плями зникають

Один з кращих способів, щоб зупинити плям покращити свій раціон. За рахунок скорочення очищеного зерна, цукру, шкідливих жирів, а також мучного. Їжте хліб грубого помелу замість білого хліба цього і п’є воду приправлений лимона або лайма на відміну від безалкогольних напоїв. Це знижує ризик сушіння і подразнює шкіру, що призведе до більш видобутку нафти і гірше плями.

Що викликає плям є питання, яке задають багато молодих людей, які страждають від прищів, а не тільки підлітків – багато дорослих страждають проблемою. Зазвичай плями викликані Propionibacterium бактерії. Бактерій виробляє ферменти, які він використовує, щоб зламати шкірне сало (нафта, видобута сальних залоз організму), а в цьому процесі блоки / забиває пори шкіри. Запалення проявляється у вигляді плями і відомий як поверхневі плями. Якщо запалення глибше в шкіру і пори в результаті кісти (великі червоні грудки) відомо, як кістозний плями.

Є багато форм плям, які пояснюють, чому це так важко лікувати плями. По суті, плями є результатом закупорені пори шкіри. Надлишки масла / шкірного сала насправді є побічним продуктом виробництва тестостерону в організмі хлопчиків-підлітків відбувається в період статевого дозрівання, у жінок, гормональні зміни, що відбулися до менструального циклу, також можуть викликати спорадичні спалахи плям.

Ще однією причиною плям був прокладений в дієтах і відсутність незамінних жирних кислот. Деякі хімічні речовини і препарати також можуть бути факторами до появи плям. Загального доброго здоров’я необхідно бути прищик безкоштовно, і це включає в себе здорове харчування, м’який, але ефективний догляд за шкірою і зниження впливу хімічних речовин і лікарських засобів, які можуть вплинути на природні рівні гормонів тіла.

Інші форми плями плями включають:

-Спотів псевдоскрофулодерма – як правило, пов’язано зі спадковими факторами. -Спотів Detergens – використання мила і миючих засобів, які викликають подразнюючу дію на шкіру. -Спотів Excoriee – викликані постійним збір плям на обличчі і тілі. -Куточків Майорки – викликані впливом сонячних променів. Механіка-спотів – викликані матеріалами і тканинами-спотів новонароджених вражаюча немовлят і передається шляхом гормонів від матері до дитини-спотів Помада – викликані використанням масел міститься в продуктах догляду за волоссям. -Спотів Fulminans, плями і плями Keloidalis Medicametosa та інші форми плями.

Місця загальному їх можна уникнути / зменшується прості запобіжні заходи: переконайтеся, що ви їсте здорову дієту з великою кількістю фруктів і овочів, пити багато води і / або фруктові соки. Переконайтеся, що ваші обличчя очищається принаймні, два рази на день, видаляючи надлишки жиру і мертвих клітин шкіри, щоб забезпечити шкірі пори не забиваються і, отже, інфіковані. Щоб позбутися від прищів, потрібно знати, що викликає плями. Макіяж це погано для пунктирною плями особи і пити багато води.

Токсини таїв у тілі спалахують різними способами, один з яких плями. Popping ваші плями-прищі стане білим, після цього.

Нарешті висушити прищ, з чистим одноразовим рушником. Пам’ятайте, дієта і водозабору.