особи щоденного догляду за шкірою для красивої НД поцілував особи

Досягнення сонце поцілував, літо світіння не завжди так просто, як він з’являється в журналах. Більшість з нас не прокинеться від зимової схожий на росяній, бронзова богиня, але Є багато стратегій, які можуть підсилювач ваш колір обличчя для веселощів, спекотне літо. Ось кілька простих, недорогих способів.

1. крем від засмаги

Хоча ловити кілька променів здорова, постійного впливу сонця і сонячних опіків може викликати серйозні пошкодження. Використання блоку сонця з мінімумом SPF 15 з повторним протягом дня може допомогти в пошуку молодшого довше. Це недорогий, довгострокове рішення для бездоганної шкіри.

2. зволожувач

Тримайте його добре зволоженою, як всередині, так і зовні для догляду за шкірою обличчя. Гоління, епіляція, і сонце може висушити, видаляючи захисні масла поверхню. Використовуючи легкий зволожуючий крем вранці і вночі може допомогти триматися подалі лупиться шкіри і поліпшити текстуру і зовнішній вигляд. Пиття великої кількості води, особливо під час тренування або періоди високих температур допоможе йому світіння.

3. відшаровуватися

Позбутися від мертвих клітин, які можуть зробити ваш колір обличчя нерівний і нудно. Використовуючи м’яке отшелушивающее скраб для обличчя допоможе лущитися мертвих поверхневих клітин виявити яскраві, здорову шкіру під ним. Вона також може допомогти видалити чорні голови, очистити пори, і гладкою.

4. спа-процедури

Експерти можуть допомогти поставити вас на правильний шлях для цього ідеальне світіння влітку. М’який, неінвазивні процедури, такі як мікродермабразія і глибокий догляд за особою може допомогти глибокого очищення і видалення домішок, які були забиваючи пори всю зиму.

5. засмага безпечним

Не готові угробити соляріїв і сонячних ванн? Ви все ще можете отримати бронзового світіння набагато безпечніше джерел. Спрей і протріть на-кожум’яки може дати вам тепло, сонце поцілував погляд, не пошкоджуючи її. Якщо ви боїтеся, що ви застосуєте важкувата, поступово додайте на тонких шарах для досягнення ідеального відтінку. Ви також можете використовувати порошкоподібний бронзатор, щоб допомогти контуру і поглиблення тону.

6. noncomedogenic продукти

Ці особи по догляду за шкірою є безпечними для чутливої ​​і жирної. Noncomedogenic продукти не будуть забивати пори і допомагають запобігти розвитку плями, вугрі, акне і вугрів. Якщо ваше обличчя стає червоним або якщо ви помітите деякі прориви, використовуючи noncomedogenic косметику та продукти допоможуть вирівняти і гладкої шкіри.

Результати літніх особи може зайняти кілька тижнів або місяців, щоб досягти оптимального потенціалу. Експериментуйте з різними продуктами і застосування методів, поки не знайдете хорошу режиму.