мій мовляв свербить – Чи повинен я турбуватися про молі, свербіж

Людина народиться з деяких родимок і придбає інші в основному в перші 20 років свого життя. Якщо людина розвивається молі у віці після 50, лікаря повинно бути видно. Люди, як правило, не менше десяти кротів. Сверблячка кроти не загальні, але вони можуть відбутися. Якщо свербить мовляв, це може провіщати більш важкому стані … чи ні.

Сверблячка мовляв, можливо, просто був роздратований від тертя коштовності або одяг, наприклад, бюстгальтер або одяг етикетки. Або це може бути результатом сонячних променів, які можуть викликати зростання пігментації шкіри ми називаємо мовляв. Сонце може обпекти шкіру в найяскравіших часів дня (11 ранку до 4 годин дня), але може впливати навіть на холодний або хмарні дні.

Гоління може викликати свербіж. Продукція застосовується ще одна можлива причина, наприклад особи зволожуючий крем. В принципі, все, що приходить в зіткнення з родимкою може викликати свербіж. Суха шкіра є ще однією причиною.

Рак шкіри є найбільш часто діагностували рак у світі. Найбільш серйозною формою раку шкіри, злоякісну меланому, яка викликає найбільше число смертей. Злоякісна меланома є агресивною і смертельно і росте швидше, ніж будь-який інший вид раку. Кріт меланоми, якщо вона свербить і має ще один симптом: біль, набряк, викид рідини або зміна зовнішнього вигляду і текстури. Зміни в зовнішньому вигляді включають розмір, з родимкою проблематичним, якщо він більше, ніж 0,2 дюйма. Якщо це відбудеться, біопсія на патологоанатома рекомендується.

Підраховано, що 1 з 50 американців будуть розвиватися меланома в їх житті. Більше 100.000 нових випадків меланоми буде діагностований у цьому році. На відміну від інших видів раку шкіри, меланома може вплинути на молодих людей, і 1 в 4 нових випадків виникає у людей у ​​віці до 40. Злоякісна меланома частіше розвивається у людей зі світлою шкірою, світлим або рудим волоссям, в анамнезі тяжкі сонячні опіки в дитинстві та сімейної історією меланоми. 90 відсотків усіх випадків раку шкіри в результаті сонячного випромінювання.

Люди, які піддаються впливу певних канцерогенних знайдені на робочих місцях також більш схильні до розвитку меланоми. Ці канцерогени входять пестициди, дьоготь, вугілля, смолу, миш’як, мінеральні мастила та ПХБ. Якщо це можливо, то ризик меланоми може бути зменшений шляхом забезпечення того, домівки і робочі місця вільні від цих матеріалів.

Кращий спосіб запобігти мовляв від свербіння є регулярне носити ліберально кількість сонцезахисного крему широкого спектру з мінімумом SPF 15, застосовується 15-30 хвилин до виходу. Ярмарок шкіркою людей або тих, хто проводить багато часу на відкритому повітрі повинні використовувати SPF 30 і повторно його часто. Моль може також підпадає під одягом. Ці заходи мають вирішальне значення для людей, чия робота вимагає, щоб вони проводять тривалі періоди на сонці. Такі люди повинні носити одяг з довгими рукавами вершини, довгі, а не короткі брюки, широкополі капелюхи і сонцезахисні окуляри. Деякі люди заходять так далеко, щоб носити ясно бинти для захисту своїх родимок.

Як видно, це можливо для свербіж молі бути небезпечно, але ризик цього явища можуть бути зведені до мінімуму.