макіяж додатків, як домогтися приголомшливого денний природний вигляд за допомогою макіяжу

Хочете бути денне діва? Чи готові ви вигляд, що відмінно підходить для всіх ваших денних заходів? Ну, виконайте такі дії для макіяж, а також домогтися приголомшливого, але природний денний вигляд. Це ідеальний варіант для повсякденного носіння і буде доречно із залу засідань на прогулянку в парку.

Використовуйте Тоновані зволожуючий крем. Для легкого денного носіння, використовувати тоновані зволожувач замість крему, порошку або рідкої основи. Це ідеальний варіант для літа і додасть вашому обличчю свіжий зволожений вигляд. Щоб дати вашому обличчю додав удар колір, використовуйте крем-рум’яна і отримати “внутрішнє світіння” вигляд. Великі тоновані зволожуючий крем ProtecTINT Лорак SPF 30 Знежирений Тоновані зволожуючий крем, і наш вибір для крем-рум’яна NARS Crème рум’янець.

Додати Luscious Liner. Багато хто може подумати, що носіння підводка для очей негативно позначиться на “природний вигляд”, що ви збираєтеся, але це буде тільки додати про те, якщо ви використовуєте цей трюк. Застосувати лайнер ваші верхні вії знизу, а не зверху. Вкладиші торта, найбільш безпечно, якщо ви новачок в склад додатки. Щоб подати заявку, взяти олівець для очей кисті і додайте торт лайнера. Потім обережно натисніть на колір і під коріння Ваших верхні вії. Ви миттєво створив невидиму визначення і ваші очі будуть виглядати більш відкритим.

Якщо ви більш просунутий макіяж власника, рідкий лайнер прекрасно працює також. Чудовий, екологічно чистий вкладиш NVEY ECO Органічні Підводка для очей торт. Рідким підведенням, що я рекомендую, Givenchy Рідина Parad’Eyes Eye Liner.
Eye-Освітлюючий туш. Дотики туш можна використовувати в якості відбілювача очей. Для жінок зі світло-очі, відводками коричневою тушшю на блакитному запропонує оком яскравості і більш пильним діяти на дуже тонкому чином. Для темних очах жінок, шар коричневою тушшю на зелений для досягнення того ж ефекту. Якщо ви хочете, що обсяг працездатна, Shu Uemura Точні Водостійка туш для вій Об’єм є клієнтом улюблений, який добре працює з цією технікою.

Закінчити з натурального кольору губ. Штрих до що риси обличчя знаходиться в центрі обличчя, губ! Використовуючи олівець для губ на всьому протязі, а не помада буде виглядати чистою, природною і бути довговічною. Ви хочете, щоб використовувати природні кольорові олівці для губ всьому губи, застосовувати його у світ, оперення хід, щоб зробити його суміші та майже зникає в губи. Щоб запечатати в олівець, додати блиск без мерехтіння і ви будете мати бездоганний вигляд. Кевін Aucoin губ Плоть Тон олівця і блиску Лорак палиці динамічний дует, який я завжди використовую.

Використовуйте ці чотири підказки для досягнення найкращого можливого природного вигляду. Будь ласка, зверніть увагу, як і будь-який макіяж техніка, практика робить досконалим. Таким чином, після перших декількох разів у спробі, ви зможете легко досягти цього погляду і дати кришку моделей на журнали балотуватися на свої гроші! Як завжди, удачі, і я знаю, що ви буде приголомшливий денний діви в найкоротші терміни.