лазерне лікування ……… так що він може зробити для мене

Лазери є пристроями, які здатні виробляти дуже специфічних довжинах хвиль, які вибрані для лікування конкретних умов на поверхні шкіри. Лазери фантастичний інструмент естетики і медичні торги в сучасний час. Шкірної лазерної не включає ніяких шкідливих рентгенівських променів або інших викидів випромінювання таким чином, немає жодного з пов’язаних небезпек присутня.

Іншою популярною формою є інтенсивно пульсуюче світло або IPLs. Це складні медичні прилади та їх використання повинно бути під наглядом кваліфікованого лікаря, щоб уникнути будь-яких ушкоджень.
Питання іноді виникає в нашій свідомості, що як же лазер працює? Лазерна суті напругою промінь світла, що має можливість скоротити або спалити або підірвати найскладніших матеріалів, знайдених на Землі. Якщо застосувати до людського тіла з тим, що намір на увазі, його інтенсивність зменшується відповідно з допустимими рівнями конкретного типу тіла. Зазвичай вимірювання коротких пакетів застосовуються, щоб отримати бажаний ефект, отже, фахівці повинні обробляти весь процес. Перед проведенням лазерного лікування ви повинні мати тест, щоб оцінити вашу придатність для лікування.

Лазери видаляє татуювання, небажаний ріст волосся, покращує текстуру і тон шкіри, а також зменшуючи появу Судинні зірочки і пігментні плями без значної болю або побічних ефектів найкраще те результати лікування сталість.

Є ряд способів лікування, які включають видалення волосся, омолодження шкіри, видалення нитки вен, видалення татуювань і акне видалення рубців.

Енергії лазера поглинається волосся і передається на волосяні фолікули енергія нагріває корінь волоса і в кінцевому рахунку руйнує корінь волоса, не викликаючи жодних ушкоджень шкіри. Одиночний імпульс лазерного світла достатньо, щоб видалити багато фолікулів волосся. Найбільш ефективні результати можуть бути досягнуті на світлою шкірою і темним волоссям. Це лікування не підходить для чорної або засмаглою шкіри. Лікування також неефективні для світлих або сивого волосся. Принаймні, восьми до десяти засідань, необхідні для отримання задовільних результатів. Всі зовнішні ділянки тіла і особи можуть бути оброблені для видалення волосся при лазерній обробці. Це може зайняти до двох тижнів для всіх оброблених волосся випадає.

Для омолодження шкіри червоного світла поставляється в шкіру виробництва тепла, який стимулює утворення нового колагену і еластину в дермі. Шкіра стає пружною протягом періоду часу з поліпшенням тонусу шкіри, текстура пролити тонких ліній і зморшок. Колагенових і еластинових волокон надавати підтримку шкіри. Процес омолодження шкіри починається фібробласти виробляти більше колагену і еластину, залишаючи шкіру більш гладкою і пружною.

Вона найкраще підходить для шкіри показує перші ознаки ліній і зморшок. Зазвичай сильно пошкодженої сонцем скінів не показуватиме кращі результати. Найкращі результати виходять після принаймні шість засідань.

Почервоніння обличчя або лицьовій вени нитку можна ефективно лікувати за допомогою IPL лазерне лікування. Сильний Nd: YAG лазер світло, який легко поглинається кровоносними судинами вводять бланшувати і закріпіть тонкої нитки вен і вен нижніх кінцівок. Пацієнт нагороджені негайного результату.

Шкіра пігментації можна ефективно лікувати через IPL лікування. Процес для лікування багатьох типів пігментації. Це може бути ефективно використаний для відновлення навіть колір обличчя та рук.

Багато людей носять татуювання і після певного періоду часу, деякі люди хочуть, щоб видалити їх, як їх фантазії стиратися. Є два передовою системою лазерного відомий як лазера з модуляцією добротності і Рубінова зірка Лазерний готові надати рішення для видалення татуювань. Ці лазери випромінюють дуже потужний і надзвичайно коротких імпульсів лазерного променя, які спрямовані в тату-сайту. Імпульсів лазерних променів розпадаються частинки фарби в татуюванні, такі як вони зводяться до хвилині фрагментів, які природно всмоктується через власний механізм очищення організму і, таким чином, татуювання видаляється, не викликаючи болю.

Лікування акне лазером також намагалися останнім часом в різних типах прищів з пов’язаними кількість успіх. Лікування акне лазер може запропонувати менш стійкі, ніж повне лікування хірургією, і колективно з іншими прищів, шрамів від вугрової висипки може бути справою минулого для пацієнтів.