лазерне видалення вусів – постійний відповідь на жахливі Fuzz Face

аналіз
Лазерне волокно волосся винищення може бути unequalable виправлення для жінок – і дійсно панове – з можливістю і наявного бюджету, щоб присвятити отримання кількості сесій відповідних захопити правильні результати. Тим не менш, лазерна епіляція ліквідації має свої переваги і недоліки, не в останню чергу в тому, що це абсолютно не ефективні на всіх. Як оформлення волосся за допомогою лазера дійсно дорого, будь то за допомогою послуг, що надаються в клініці лікаря або купівля будинку гаджет підтверджено в США продуктів харчування і ліками (FDA), воно істотно розрізняти обидва переваги та ризики спільного з цією терапією.

процедура
Дисоціації Лазерна епіляція може розпоряджатися волосся від відносно кожної частини тіла, включаючи обличчя, пахви, ззаду, ніг, грудей, живота, рук і зони бікіні. За даними журналу Disassociation волосся, волосся за допомогою лазера ліквідації надають використовуються лазерні енергії для вироблення теплоти в волоссі, який заподіюють волосся гніздо ввести стадію спокою. Хоча процедура розрізняється залежно від предмета і області, з якої волосся не зникли, але більшість людей, потрібно пройти від 4 до 7 процедур, щоб довести до кінця свої стандарти оформлення волосся. Такі процедури зазвичай здійснюється від 4 до 8 тижнів окремий.

Що потрібно знати
Відповідно до FDA, лазерна епіляція дислокації персональних систем і тих фахівців, ринок може стверджувати, що операція призведе до “триваючому зниженню” в ріст волосся – але не “постійна deposal”. Визначення дислокації волосся за допомогою лазера використовується FDA ліки, яке призводить до «стабільного, довгострокового чи постійного (волосся) зменшення” після низки декількох процедур. Хоча деякі люди можуть отримати приємні результатів за допомогою лазерної епіляції вигнання (відповідно до Майо медичний центр, до 87 з кожної сотні волосся віднімання досяжна після прогресування терапії), наслідки можуть бути дуже дискреційні. Щоб справитися з відродженням, продовження сесії, повинно бути, також приступили. Медичний центр Mayo викладається, що близько 18 відсотків волосся зниження можна було спостерігати у жінок, які є прийнятними заявників, у ряді сценаріїв, лазерна епіляція вигнання може виявитися неможливим взагалі.

вибору адекватної заявників
Висилкою Лазерна епіляція працює командує низької енергії лазерного променя, який проникає прямо в шкіру і поглинається меланіном (відтінок) у волосяний фолікул, але не підбурювання роздратування епідермісу. З цієї причини, ті, з непрозорою нитки тулуб і бліда шкіра дуже часто приносять про переваги Верховного виникнення цієї терапії. Національний інститут естетичної пластичної хірургії показує, що ті, обдарована чорнуватої шкіра не може отримати правильний Переваги лазерної виселення волосся, тому що нюанси шкіри і волосся занадто нагадує. І не роблять пацієнти зі світлою або сірий / білий волосся зазвичай домогтися гарних результатів, тому що є тільки (чи ні) тіні в волосяний фолікул, щоб ввібрати світло.

не так товарах
Лазерне викорінення може генерувати неприємності, і що може бути виражено у вигляді смуг валентних бити вгору по відношенню до поверхні шкіри. Подальша схема, запалення, почервоніння і печіння можуть мати місце, що вимагає використання холодні компреси, мазі і пеніцилін позабіржовий знеболюючі, настійно закликає Національної академії дерматології. У кілька сценаріїв, гіпопігментація епідермісу могли б відбутися. Зазвичай, гіперпігментація тільки спеціальною, але Майо Медичний центр попереджає, що це може бути додатково міцного побічний ефект лазерної дисоціації волосся.

висновок
Неактивній стадії волосся гнізда може призвести до зниження нев’янучої волосся збільшення. Це може зажадати декількох зустрічається для пацієнтів, щоб помітити зміни у волоссі розвитку, враховуючи фолікулів може трапитися на певних етапах. Після повторюваних нарад, пацієнти, які отримали дисоціації волосся за допомогою лазера може визнати брак розвитку волосся навколо обробленої області. Тривалим виснаженням волосся еволюції в основному відомий як першорядне перевага отримання виселення волосся за допомогою лазера. Однак кількість осіб, найчастіше ті, з білим волоссям, можна побачити абсолютну відростання, навіть з витримавши зменшення кількості волосся лазером.

витрати, пов’язані з
Лазерна епіляція дислокації сильно дорогою, незалежно від того, здійснюється в клініці лікаря або шляхом використання FDA-визнаних домашнього пристрою. З близько п’яти і семи лікування рекомендується для досягнення першорядне результати навчених послуг (також з продовження лікування), витрати послуг міг дійсно стає помітним. За даними «Журналу випадання волосся,” сайт підтримується лікарями, які здійснюють волосся за допомогою лазера послуги з дезінсекції, типова вартість однієї сесії в липні 2009 року склала $ 341. Головна лазерних інструментів волосся оформлення добре менш високою ціною, хоча все ще не знаходяться в безпосередній близькості від багатьох клієнтів, так як ці системи були вартістю від $ 475 і $ 575 в тому ж місяці. У той час як більш дешевий, ці системи претендує на кращий від 40 до 65 відсотків зменшення волосся для тих, хто адекватної кандидатів.

загальна ефективність
Лазерна епіляція розряду має багато позитивних сторін у його «вигоди» колонки – процедура не є інвазивної, можна було б розглянути широкі ділянки шкіри, не вимагає тих пір, як електроліз (єдине вічне форма волосся відрахування), і замінює Зобов’язання воском або гоління. Але в клініці Майо зазначає, що хоча деякі фактори можуть зробити певних осіб переважного кандидата для волосся за допомогою лазера викорінення, ефективність цього засобу коливається про осіб, відповідь на нього – який може зробити його дорогим Gamble навіть для тих, присвяченій завершенню рекомендовані курсу лікування.