лазерна епіляція рішення

Небажані волосся можуть викликати фізичні і емоційні проблеми і її усунення щоденний виклик для деяких чоловіків і жінок. Традиційні методи гоління, вищипування, вищипування, епіляція і електроліз, як правило, тільки тимчасово ефективним і може мати небажані побічні ефекти подразнення шкіри, врослого волосся, болю або навіть рубців.
Найкращі і самі ефективні альтернативи, яка може дати довгострокові вигоди є лазерна епіляція, як це може призвести до видалення волосся або постійного скорочення волосся.
Лазерна епіляція використовує одну довжину хвилі світла, яка передає енергію світла в волосяний фолікул, руйнуючи таким чином, що фолікул. У анафазе першого періоду росту волосяного фолікула в її найбільш сприйнятливі до цієї форми знищення. “Інтенсивний імпульсний світло (IPL) ‘використовує спектр довжин хвиль світла для досягнення аналогічного результату.

Обидві системи досягти видалення волосся і можуть бути використані на обличчі, ногах, спині, області бікіні і пахви або, в цьому відношенні, будь-який інший частини тіла. Лінія бікіні епіляція пахв і обидва дуже популярні оброблювані ділянки. Надмірні волосся на обличчі дуже важко для жінки і може спровокувати деякі серйозні психологічні стреси. Таким чином, пацієнти, які мають успішний видалення волосся на обличчі часто є одними з найбільш вдячних пацієнтів.

Звичайно, навіть з кращими лазерне обладнання видалення волосся ніхто не може повністю передбачити, скільки сесій може знадобитися для досягнення необхідного результату. Загальної вартості лазерної епіляції, очевидно, пов’язана з розміром галузі лікування і кількість процедур. Чоловічий видалення волосся іноді може бути особливо важко і може зажадати кілька сеансів, ніж жінок епіляції, щоб домогтися успіху.

У Wimpole-естетичний центр, який є експертом в області естетики і антивікової медицини, у них є машини Aurora Syneron, Comet і Polaris, використовуючи ‘ELO S’ технології (електричні та оптичні синергії). Завдяки поєднанню електричної енергії та світлової енергії, що працюють в синергії, ці ‘ELO их системи здатні досягти більшої клінічні результати, ніж стандартні лазери або IPL.
Волосяні фолікули повністю зруйнований, так що волосся повторного росту неможливо в області лікування. Активне охолодження поверхні шкіри, а також постійне вимірювання опору шкіри забезпечує максимальну безпеку під час лікування. Тільки еЛОС технологія дозволяє лікування всіх кольорів волосся і типів та в усіх типів шкіри.