кінського каштана насіння використання в медичних цілях, взаємодія, побічні ефекти, дозування

насіння кінського каштана
Плоди каштана містить велику насіння з блискучими, коричневе пальто. Необроблені насіння є токсичними при попаданні в організм, і не слід плутати з їстівні плоди каштана, Castanea Sativa.
використання та переваги:
Оброблене насіння використовуються в стандартизованому кінського каштана екстракт насіння (HCSE), який є популярним пероральної терапії в європейських країнах для хронічної венозної недостатності і локалізовані набряки. Aescin, активною складовою HCSE, є зареєстрованим наркотиками в Німеччині та інших європейських країнах і застосовується зовнішньо і внутрішньовенно. Препарати для місцевого застосування HCSE Aescin і, як стверджується, зменшити симптоми варикозне розширення вен, тромбофлебіт поверхневих вен, лімфатичних набряках, геморої, гематомах, а також ряд спортивних травм та інших травм.
Традиційно, кінського каштана насіння були використані при артриті і ревматизмі, невралгії, ректальні скарг, та інших розладів, пов’язаних запальних заторів і нагрубання. Кора і листя рослини були також використані в лікувальних цілях.
Фармакологія:
Основний активної складової коні груди гайки насіння Aescin (також пишеться есцину), яка являє собою складне поєднання господарстві більше 30 тритерпенових глікозидів сапоніни. Інші компоненти включають флавоноїди, дубильні речовини конденсованої, стерини, і жирні кислоти. Сапоніни глікозиди погано всмоктуються, усні Aescin в біодоступність здатність становить менше 1% від його внутрішньовенної дози. У ряді тварин і людини дослідження фармакологічних, Aescin HCSE і було продемонстровано зниження проникності капілярів і
клінічних випробувань:
Аналогічні вигоди були знайдені в РСІ у вагітних з набряк нижніх кінцівок і у здорових людей на довгому-DIS-спис політ літака. Хоча це і не адекватно засліплений, RCT хворих з хронічною венозною недостатністю знайдений HCSE і компресійні панчохи мати еквівалентної активності в зниженні обсягу ніг вимірюється плетизмографію (-43,8 і -46,7 мл мл, відповідно, в порівнянні з 9,8 мл з плацебо) після 12 тижнів терапії.
У добре продуманих США подвійному сліпому рандомізованому контрольованому випробуванні 70 здорових добровольців, 2% Aescin актуальні гель значно знижується ніжності експериментально індукованої гематоми в порівнянні з плацебо (p <0,001). Побічні ефекти: Побічних ефектів усних HCSE є помірними і нечастими. Захворюваність легкі шлунково-кишкові симптоми, головний біль, запаморочення, алергічні реакції варіювалися від 0,9% до 3% в контрольованих клінічних випробуваннях, і частота істотно не відрізняється від плацебо у трьох випробуваннях. Продукти, які не контрольованим вивільненням або ентеропокритіем може виробляти більше шлунково-кишковий розлад. побічних ефектів і взаємодій: Там немає визнаних лікарських взаємодій з HCSE. застерігає: Парентеральне введення Aescin або кінського каштана продуктів у рідкісних випадках була пов'язана з тяжкою нирковою, печінковою та анафілактичні реакції. Необроблені насіння кінського каштана отруйні і можуть викликати серйозні шлунково-кишкові та нейротоксическое реакцій. Там немає ембріотоксичної або тератогенної дії Aescin на тваринних моделях, проте безпека HCSE встановлено не було у вагітних або годуючих жінок. препарати і дози: Усні HCSE продукти на основі німецьких стандартів містять 16-20% тритерпенових глікозидів, розрахований як Aescin. Зазвичай рекомендовану добову дозу, і найбільш поширених доз, що використовуються в клінічних випробуваннях, становить 50 мг два рази з Aescin; це еквівалентно 600 мг / добу стандартизованих HCSE.The стандартизований комерційний препарат використовується в більшості європейських контрольованих досліджень (Venostasin) продається в США як венозний затискач (Pharmaton / Boehringer Ingelheim). Зведена оцінка Стандартизовані HCSE є добре стерпним фітотерапії, що може виявитися корисним для лікування хронічної венозної недостатності п. д. засновані на ряді контрольованих клінічних випробуваннях. Переваги не були належним чином в порівнянні зі стандартною терапії, такі як компресійні панчохи і / або діуретики, але усні HCSE можна було спробувати в якості додаткової або альтернативної терапії. Актуальні Aescin або HCSE можуть бути корисні для локалізованих осередках запалення або набряку, але контрольованих клінічних досліджень не існує.