корисні поради про те, як виглядати молодо

Хто не хотів би, щоб виглядати молодою і красивою назавжди? Ніхто. Ось чому проти старіння галузі таким хітом і залучив мільйони доларів за останні пару десятиліть. Люди, природно, усвідомлюють, як вони виглядають, як вони старіють. Деякі люди навіть бояться старіння і речі, які йдуть з ним, таких як зморшки, зморшки, пігментні плями і сухі шкірясті шкіри. Вони зроблять все, і все, що могло б допомогти їм стерти ознаки старіння. Але чи знаєте ви, що існує кілька способів, які ви можете зробити, щоб допомогти вам виглядати молодше років? Ось деякі з них.

1. Прощавай довге волосся. Обробні ваші волосся до плечей могли рубати геть років від вашого обличчя. Маючи боку прокотилася чубчика також може допомогти вам виглядати молодше.

2. Заповніть ваші брови. Ніщо не виглядає так пишною, ніж олівцем тонкі брови. Введіть свої брови брів порошок, щоб зробити вас виглядати молодше.

3. Перейти на глянцевих відтінків помади і намагаються уникати матових них. Глянцеві відтінки помади створює beestung ефект, який змушує вас виглядати молодо.

4. Піду крему червоніє, а не порошкоподібні. Крем червоніє зробити вашу шкіру виглядати росяно на відміну від порошкоподібних, які роблять вашу шкіру виглядати Cakey і старих.

5. Випряміть спину. Маючи гарну поставу є миттєвий спосіб виглядати молодо і упевнено. Вона змушує вас виглядати тонше теж!

6. Відбілити зуби. Жовтий і прокурені зуби змусить вас виглядати старим, так що не забувайте регулярно відвідувати стоматолога.

7. Отримайте принаймні 8 годин сну щодня. Маючи сон бідної ночі може викликати опухлі очі, противний Eyebags і жовта шкіра. Постарайтеся отримати якомога більше спати кожен день, щоб зробити вашу шкіру і тіло виглядає молодшим.