кондиціонування волосся і шампунь керівництво

Шампунь є невід’ємною частиною кожного догляду за волоссям і краси рутина, але люди розрізняються у своїх підходах до покупки шампуню. Деякі люди вважають, шампунь бренду вони небайдужі до довічної і клієнтів.
Деякі люди вважають, шампунь бренду вони небайдужі до довічної і клієнтів. Подобається випробувати новий шампунь кожен раз, коли вони закінчують пляшку.

Там немає питання кондиціонування агентів ладу на волосся, якщо ці шампуні використовуються повторно. Промивання завжди знімає засоби догляду, які застосовувалися раніше.

Як шампуню ваше волосся:

Підготуйте волосся шампунем. До намокання ваше волосся шампунем для, прочесати з широким гребінь для запобігання зв’язок. Перемішати і відрегулюйте витрата води. Змішайте воду до комфортної температури. Намочіть волосся і шкіру голови ретельно. Нанесіть шампунь на волосся по першій заливання його в руки твої, і ніколи безпосередньо. Застосовують при рук і пальців, масаж твердо в обертовому і кругові рухи. Масажуйте всю голову. Промийте волосся і шкіру голови ретельно і обережно. Повторне нанесення шампуню і масажу вдруге, якщо це необхідно, нарешті, промийте всі шампунем від волосся і шкіри голови з чистою водою. Нарешті перевірити лінії волосся і переконайтеся, що бруд і шампунь був видалений з волосся і шкіри голови. Висушіть волосся м’яко. Не тріть просто промокніть вологе волосся рушником, а потім згладити рушником по довжині вашого волосся. Уникнути дути сушіння, наскільки це можливо. Якщо ви регулярно шампуню немає необхідності піну двічі.

Як стан вашого волосся:

Всіх типів волосся повинні бути привчені тримати його блискучими і гнучкими. Кондиціонер особливо корисна для сухого волосся. Це додає до поставок природного нафти і дає сухе волосся, блиск, а також відскік і силу. Для жирного волосся використовуйте кондиціонер тільки на кінчики волосся.

Після миття злегка стиснути надлишок води. , Розчісувати волосся пальцями або з широким гребінь від коренів до кінців м’яко. Видалити зв’язок. Нанесіть трохи кондиціонера і втирати кондиціонер по всій довжині волосся за допомогою пальців. Ніколи не тріть на шкіру голови. Тримайте його на волоссі протягом 5 хвилин. Тепер ніжно масажувати волосся, щоб послабити кондиціонер. Промийте волосся і видалити всі сліди кондиціонера. Тепер висушити волосся.