зберегти шкіру жорсткої худнемо з різьбленням ліфта

Багато дорослі люди мають страх втратити вагу не тому, що це важко, але тому що їх шкіра втрачає колаген та наявності у них дійсного страху, що як тільки вага вимкнений, провисання шкіри може зайняти місце пухкими шкіри в даний час на їхніх обличчях.
Справді втрати ваги дійсно може привести до провисання шкіри, особливо на щоках людей старшого віку. Щоб протидіяти ефектам втрати ваги на обличчі, я пропоную своїм пацієнтам мінімально інвазивна процедура називається тема ліфта. Безпечне, недороге, безболісна процедура виконується в моєму кабінеті під місцевою анестезією і пацієнт може повернутися на роботу після 24 годин.
Переваги теми ліфта є:

1. безпечна: немає загальної анестезії, ніяких шрамів, ніяких необоротних змін обличчя, тому що нічого не видаляється
2. доступним: 1800 $ – 2800 $
3. природний вигляд: нічого не видаляється, ви все ще себе
4. повернутися до роботи після 24 годин: ви можете тримати його в секреті

З теми ліфта, ви можете:

* Отримати контроль над старінням шкіри, піднявши провисання щік і щелеп
* Дивитися 5 до 10 років молодший, щоб виграти конкуренцію з повсякденною молодих людей
* Отримати більше уваги від протилежної статі
* Поліпшити вашу самооцінку

Ті, хто не можуть бути кандидатами на 2-3 годинної процедури теми ліфт, який включає в себе поліпропіленових ниток з зубцями або конусів вставляється під шкіру, щоб потягніть його вгору, все одно можете вибрати для біо-ідентичні гормональної програми, яка допомагає відновити пружність шкіри в неінвазивним способом.
Є багато рішень для тих, хто тільки починає свою мети втрати ваги, а також. У більшості людей є нездатність терпіти голод. Ми використовуємо спеціальні методи, призначені для тіла типу кожного окремого клієнта, які допомагають підтримувати стабільний рівень цукру в крові, позбавляючи від голоду так часто асоціюється з дієти. Дотримуючись правої режим для вашого тіла кращий шлях до втрати ваги успіху.
Щоб дізнатися більше про теми ліфт, біоідентічних замісної гормональної терапії і втрати ваги піти в www.doctorkalitenko.com