великий вдома лікування для сухої шкіри

Ми всі стурбовані, коли наша шкіра не відчуває або виглядати так, як ми хотіли б, щоб. Сухість шкіри є станом, який зачіпає більше людей у ​​світі, ніж люди думають. Сухість може бути викликана різними чинниками, такими як занадто багато перебування на сонці, холодна погода, погане харчування, або умов, таких як псоріаз. Той факт, що шкіра не може утримувати вологу і що шкірне сало низькому рівні змушує шкіру відчувати жорсткою і грубою. Є багато домашніх засобів, які допомагають зменшити сухість шкіри і ми розглянемо декілька з них
Одна з речей, які ви можете зробити, це застосувати ефірні масла на шкіру. Деякі з цих масел є масла лаванди, ромашки, сандалового масла та олії шипшини. Наприклад, шипшина масло дуже багата на вітамін А і вітаміном С, і обидва дуже добре для шкіри. Він також використовується для лікування рубців і зменшити поява фотостаріння.
Основний принцип боротьби з сухою шкірою це пити багато води. Якщо ви не зробите цього, ви можете застосувати всі масла ви можете знайти і ви ніколи не будете отримувати певні результати. Ще одна ідея для вас, щоб змішати в блендері 1/2 чашки випічки соди, 1 склянка вівсянки, 1 столова ложка ванільного екстракту і 1 склянку теплої води. Вилийте суміш у проточній воді, що, наповнюючи себе у ванні, коли ви приймаєте ванну. Ви відчуєте різницю.
інші варіанти, щоб боротися сухої шкіри
Огірки овочі, які ви можете зробити пасту і допомогти вашій сухої шкіри. Після застосування суміші, вам доведеться чекати 10 хвилин, перш ніж змити. Повторіть принаймні, ще один раз протягом тижня, і ви побачите відмінний результат ви отримаєте. Існує й інша ідея, що ви можете поставити застосування: нанесіть суміш 2 столові ложки майонезу змішати з однією столовою ложки дитячого масла або застосовувати товстий шар вазеліну на вашій шкірі. В обох процедури ви повинні залишити суміші на шкіру на 20 хвилин, а потім змийте теплою водою.
Якщо ви не порушене сухості шкіри, як інші, у нас ще є декілька порад для вас: постарайтеся не литися з дуже теплою водою, використовуйте хороший чинник блок сонця, коли ви піддаєтеся впливу сонця, і мати багато води протягом дня. Крім того, переконайтеся, що ви застосуєте зволожуючий крем або бальзам для сухої шкіри щодня.