був сухої шкіри космецевтіки що ж зроблено для вас останнім часом

Cosmeceuticals є косметичних продуктів, які розташовані так, щоб бути як доброякісними, як косметика і потужним, як наркотики. Здебільшого, вони спрямовані проти старіння ринку, зокрема, рішення дві великі проблеми, з якими стикаються старіння шкіри, зморшки й провисання.

Ослаблена шкіра під нашим щелепи і підборіддя є одним з найбільш тривожних ознак старіння. Це обумовлено поступової втрати колагену і еластину. Зморшки викликані тими ж втрати колагену і еластину, але, незважаючи на зморшки й провисання шкіри мають загальну причину, краще лікування для них абсолютно різні.

Претензії, пред’явлені для космецевтичної проти старіння і зморшок продуктів засновані головним чином на їх здатність відновити колаген. Деякі з них насправді містять колаген, стверджуючи, що це допоможе розгладити зморшки, але для колагену, щоб бути ефективною, вона має бути присутня в більш глибокі шари шкіри. Це не добре на поверхні, і це широко відомо, що колаген не може проникати через шкіру. Так колагену в кремах нічого не варто.

Інші продукти є більш складними, що містять інгредієнти, які стимулюють вироблення колагену, як тільки вони всмоктуються через шкіру. Наприклад, утворення колагену залежить від вітаміну С, так продукт, що містить вітамін С, можна сказати, сприяти колагену. Те ж саме стосується антиоксидантів, пептиди та інші інгредієнти, майнових чи іншим чином.

Все більше і більше лікарів отримують в космецевтичної бізнесу. Варто мати на увазі, що немає ніякого регулювання претензій на ці продукти. Просто тому, що MD є представником для них не значить, вони зустрічають будь-які клінічні стандарти ефективності. Це просто означає, що вони можуть заробляти гроші для лікаря, який їх качки. В даний час немає ніякого незалежного дослідження, яке обгрунтовує претензій на космецевтичної продукція, з помітним виключенням рецепт міцності ретиноїди, такі як Retin-A або Renova. Вони були показані для зменшення зморшок.

Деякі космецевтичної виробники стверджують, що їх формулювання спеціальності дозволить не тільки позбутися від зморшок, але і зменшити провисання шкіри. Це правда, що колаген допомагає запобігти шкіру від провисання і дивиться старі. Так що, може випливати, що, якщо у вас є більше колагену, ваша шкіра не буде обвисати так багато. Тим не менше, я не бачив ніяких доказів цього працює в реальному житті. Єдина річ, яку я бачив, що має справу з провисання шкіри косметичної хірургії. Це робить прекрасну роботу, поки хірург вмілі і не надмірно тягнути шкіру, залишаючи обличчя дивиться розтягується і як маска.

Якщо є місце, де говориться, що відноситься “унція профілактики варто фунта лікування”, то це в обличчя. Все, що ми можемо зробити, щоб запобігти втраті колагену – хороша дієта, відмова від куріння, їжі і сну добре, зволоження щодня – буде робити набагато більше для нас, на частку ціни, ніж всі омолоджуючі космецевтіки на базарі.