Як покрити витрати на дороге лікування зубів

Хоча багато з процедур, пов’язаних з косметичної стоматології є потенційно дорогий і не обов’язково покривається стоматологічну страховку, є варіанти, доступні для фінансування процедури, пацієнт повинен хочуть мати роботу, щоб поліпшити зовнішній вигляд їх посмішки.

Косметичні стоматологічні роботи варіюється залежно від вартості косметичних інструментів, які стоматологи використовують під час лікування, а також ступеня складності з процедурами, зайнятих. З планом виплат, який відповідає вашим доходом і здібностей, багато людей будуть мати можливість інвестувати в переваги косметичної стоматології.

Хоча ви можете мати доступ до загальної вартості за одну процедуру, має сенс сісти за консультацію з косметичний стоматолог, для того, щоб отримати точну оцінку вартості для лікування необхідні у вашому випадку. Вартість процедури може сильно варіюватися, наприклад ціна зубних імплантатів та вінірів може варіюватися від $ 2000 – $ 30000, в залежності від числа зубів, які розглядаються. Це перший крок у процесі фінансування Вашого майбутнього стоматологічних робіт.

Звичайно, стоматологи приймають готівку і чеки, і більшість з них також приймають кредитні картки, яка може бути життєздатним варіантом для деяких пацієнтів, які не бажають платити в повному обсязі фронт. Майте на увазі, однак, що при використанні цього методу, ви будете підлягати з процентними ставками компанії кредитних карт, яка буде накопичуватися і додати в загальну суму вартості лікування з плином часу.

Говорячи зі своїм стоматологом, запитаєте про інші варіанти оплати, так як багато матимуть робочі відносини з компаніями спеціального фінансування, такі як кредитні Догляд та Capital One. Догляд Кредитна дозволяє пацієнтам до $ 25 000, щоб покрити витрати, пов’язані з косметичної стоматології. Пацієнт буде встановити план виплат і погашення загальної суми заборгованості протягом ряду доступним щомісячні платежі.

У багатьох випадках, ваш стоматолог буде подати заяву і надати вам повідомлення про прийняття в план протягом всього лише 24 годин. Там зазвичай не авансовий платіж, і лікування часто може початися відразу ж, як тільки пацієнт був схвалений. Capital One пропонує фінансування охорони здоров’я варіант, який дозволяє пацієнтові скористатися планів виплат, які більш адекватно підходять для їхніх бюджетів. Це, в поєднанні з низькими процентними ставками, може зробити косметичної стоматології доступним для пацієнтів.