Як відкрити для себе кращі омолоджуючі креми шкіри

У цей день і вік, що всі хочуть виглядати молодо і красиво, компанії по догляду за шкірою заманює споживачів купувати свою продукцію, поставивши такі твердження, як “кращих анти-старіння шкіри креми, ви коли-небудь пробували” на їх глянсовою рекламою.

Найчастіше, для того, щоб виправдати свою високу рекламну профіль, ці продукти є досить дорогими.

У зв’язку з вищевикладеним, дозвольте мені дати вам деяку інформацію від дослідження ринку споживчого доповіді я читав на днях. Це, ми сподіваємося пролити світло на питання, який ми обговорюємо:

У цьому звіті йдеться, що хоча дослідження ринку, яка була проведена, вона підтвердила, що споживачі готові платити за продукт, який обіцяє творити дива для своїх зморшок і підтягнути шкіру. У той же час, однак, вони не хочуть платити навіть більше, ніж 10 доларів США за простій зволожуючий шкіру.

Очевидний питання, тоді, є: Чи є фактичні результати після використання високого профілю омолоджуючий крем, виправдати свою високу ціну?

Щоб відповісти на це питання, це доповіді далі наведемо ще вражаючі дані: добровольцям було запропоновано спробувати на собі протягом багатьох днів, різні омолоджуючі креми. Там коливалася від дешевими до дуже дорогих – ті продаються як кращі омолоджуючі креми шкіри.

Після періоду випробування закінчилися, “до” і “після” станів шкіри порівнювали, використовуючи макро фотографії, які були прийняті на кожному етапі.

Виявилося, що в деяких випадках майже не було різниці між до і після пострілу. Але інші показали більш помітні відмінності. Так що ж, ціна вважається?

“Ми не знайшли ніяких відносин між ціною і продуктивністю,” особа, відповідальна експерименту заявили.

Справді, найбільш дорогим продуктом, який був випробуваний, була менш ефективна, ніж більшість!

Отже, що таке урок, щоб забрати додому? Тільки те, що ціна та маркетингової галасу про антивікової крем, не обов’язково гарантує його ефективність.

Особисто те, що я роблю, і я настійно рекомендую вам зробити те ж саме, завжди дивитися на інгредієнти, що омолоджуючий крем містить. Нижче я приведу вам кілька прикладів того, інгредієнти, які я використовую для моєї шкіри та науково довела свою ефективність:

По-перше, це вакаме. Це має японське походження і вона витягується з морських водоростей типу можна знайти в морі недалеко від Японії. Що особливого в тому, що він запобігає ферменту гіалуронідази від руйнування гіалуронову кислоту, речовина, яка має дуже істотну роль, коли мова йде про здоров’я вашої шкіри. Ви можете дійсно відчувати ваша шкіра стає еластичною і м’якою, коли ви використовуєте його протягом довгого часу.

Другий інгредієнт я хотів би згадати, до вас Cynergy ТЗ. Це теж дуже потужна штука. Вона в основному складається з кератину, який є природним речовиною, допомагає шкірі зберегти свій молодий вид і відчувати.

Як і ці два інгредієнти, є багато іншого, які можна дива для вашої шкіри.

Щоб дізнатися про ці продукти і я особисто рекомендую, ви можете відвідати мій сайт по догляду за шкірою сьогодні.