Пересадка волосся основи нового волосся

Деякі речі ніколи не призначені для останнього. Волосся є те, що більшість не дбають, як хороше здоров’я і молодість, яку ми шкода тільки тоді, коли втратив. Це постійні пошуки людини, щоб мати те, що вони мали раніше. І, як і процедури для обличчя та молоді гормони, пересадка волосся є по суті має бути у тих, з рідкісними волоссям.
Що спадає нам на думку, коли думаєш про пересадки волосся волосся прилипання “. І як будь забороненою темою, ми думаємо про нього як про щось жахливому, ну, принаймні, в візуальної точки зору. Що таке пересадка волосся все про? Почала 1950-х років, чоловіків і, так, жінки марять про пересадку волосся, як спосіб, щоб повернути те, що вони втратили на цьому шляху. лисим або гола площа наповнюється частина шкіри голови від за голову, щоб приховати це за допомогою процедури з пересадки волосся.
Операція мірою метушливим і зроблено під місцевою анестезією в дорадчу кімнату лікаря. Система займає приблизно до 7:56 годин повинні бути завершені в залежності від індивідуальної основі випадку. Більшість процедур з пересадки волосся потрібно тільки один сеанс, але ті, з важкою втратою волосся або потребують обсяг для волосся, можливо, доведеться піти на кілька сеансів.
Результат операції
Багато пацієнтів з нетерпінням чекаємо росту волосся через кілька місяців, якщо не кілька тижнів. Але як швидко може бути результат? У більшості випадків новоутворення можна помітити протягом декількох місяців. Це процесори пов’язано з падінням пересаджені волосся, щоб змусити людей думати, що ця процедура була марна. У цьому процесі голови стимулюється відповідним. Старі випадають, поступаючись місцем новим.
Деякі лікарі радять пацієнтам приймати таблетки міноксидил (Rogaine) для росту волосся. Незважаючи на багато пацієнтів буття відчайдушні про це, не багато лікарів і фахівці відчувають ефективність цього процесу.
Витрат на лікування
Скільки буде ваш “нового волосся” витрати? По суті близько $ 4000, і ми говоримо тільки мінімальною. Операція може коштувати до $ 20 000 на основі волосся необхідні для пересадки. Страхування не поширюється на процедури з пересадки волосся сумно.