Догляд за губами взимку

М’які і гладкі губи фігурувати серед усього показники фізичної краси. Шкіра на губах відсутні сальні залози, тому вони мають тенденцію ставати сухою і потрісканою легко. Ви повинні звернути особливу увагу на губи, щоб зберегти свій необхідний рівень вологи. Твої губи потребують особливої ​​уваги протягом зими.

Що Аюрведа говорить про тріщинами і потріскані губи?

Ошта kopetu pavanaath stabhdha oshtau maharujau | Daalyete paripaatyete parushasitakarkashau | |

Згідно Аюрведе тріщини губ, стають болючими і темно, коли вата доші збільшується. Збільшення пов’язане з холодним і сухим кліматом зими. Перекручених вата можуть бути нормалізовані шляхом застосування теплого пряженого масла настояні на травах вата балансування.

Поради, перераховані нижче, щоб допомогти вам у збереження ваших губ м’якою і гладкою. Після цих рад також допоможе запобігти утворенню тріщин і обвітрювання губ.

1. Завжди наносите природний бальзам для губ для захисту ваших губ.

2. Масаж губ з топленим маслом (топлене масло), а на поверхні утворюється тонкий шар його на губи на ніч діє як природний захист для губ.

3. Неодноразово застосовувати трав’яні зволожуючий лосьйон на губах.

4. Нанесіть тонкий шар природного бальзам на губи перед нанесенням помади.

5. Опустіть Чорний чай в теплій воді і натисніть на неї на губах протягом трьох-чотирьох хвилин. Це підвищує рівень вологості на шкірі губ.

6. Чи не лизати губи кілька разів.

7. Абажур бавовняної марлі в теплому топлене масло (ДХІ) і помістити його на губи на 20 хвилин.

8. Видаліть вашу помаду перед сном використанням трав’яних миючим засобом і нанесіть тонким шаром топленого масла на губах.