ідеальне «скріплення» рішення для ідеальні зуби

Отримання красиву посмішку з ідеальним набором з 32 зубів вже не мрія, що ви могли б тільки собі уявити. З косметичної стоматології досягла нових висот еволюції, він більше не є необхідним зробити вибір на користь хворобливих стоматологічних процедур, які зайняти кілька місяців, а іноді навіть роки, щоб встановити ваші зуби. Тепер протягом декількох сесій зі своїм стоматологом, ви можете насолоджуватися чарівним і яскрава посмішка, завдяки косметичної стоматології. Зуби зв’язків і відбілювання зубів є двома з найбільш популярних варіантів, які дуже затребувані.

зуби зв’язок

Склеювання як диво ліки від зламаних, відколи або тріщини зубів. Основний процес зв’язування включає в себе використання кольору зубів смоли подібних матеріалів заповнити розрив або тріщина залишені в результаті зламаний зуб. Стоматолог першої виймає точне враження від зламаного зуба. Потім він / вона відноситься полімерного матеріалу в зламаний зуб і формує його таким чином, що вона нагадує форму перервані або відколоти частини зуба.

Етапи зв’язку:

З’єднання являє собою досить простий процес, який не забере багато часу.

• стоматолог спочатку застосовує спеціальні стоматологічні рішення до зубів, що він / вона працюватиме. Це рішення в основному призначена для того, щоб поверхня зубів стає трохи грубої текстури. Це необхідно, щоб гарантувати, що смола буде дотримуватися на поверхні зуба.

• Далі стоматолог застосовує полімерного матеріалу і форми його зламану деталь зуба і чекає його, щоб зміцнитися.

• на зміцнення, стоматолог відполірувати поверхню полімерного матеріалу так, щоб вона нагадує реальну зуб якомога більше.

• Після полірування стоматолог буде лікувати зуб смоли світло від спеціальної лампи зроблені для затвердіння матеріалу достатньо для того, щоб бути в змозі протистояти діям кусати і жувати.

У разі, якщо зв’язаний полімерного матеріалу переривається або чіпси, та ж процедура повторюється для заміни відсутніх розділі.

Відбілювання зубів

“Відбілювання зубів” є ще одним популярним косметичні стоматологічні процедури, яка користується великим попитом в даний час. Багато людей вибирають для відбілювання зубів в якості засобу, щоб прикрасити і прикрасити свою усмішку.

“Відбілювання зубів” не запропонує вам довічний результат. За нормальних умов експлуатації ваших зубів, зубного нальоту та інших забруднень буде накопичуватися на зуби. Хоча ефект процедура відбілювання зубів є тривалим, в більшості випадків, повторення процесу необхідно переконатися, що ваші зуби залишитися блискучий білий.

Основні типи процедури відбілювання зубів

Відбілюючі процедури зазвичай використовують стоматологи надати своїм пацієнтам з білим набір зубів. Вони використовують спеціальний відбілюючий гель, який виливають у лоток, формується до форми вашої структури зубів. Лоток потім поміщається на протеза. Ця процедура може зайняти кілька засідань з стоматолога на регулярній основі.

Інші, більш сучасні та ефективні процедури для відбілювання зубів є лазерний метод. Тут тільки один сеанс не потрібно, і процедура досить безпечним і ефективним.