як очистити електричну гоління

Збриває були одним з humanity’s – особливо men’s – кращий друг. Люди, часто чоловіки, використання голить, щоб зробити себе виглядати добре і чисто і з’являтися презентабельно. Голить були тут з епохи бронзи, коли метали стали поширеним матеріалом для приладів і інструментів. Голити по суті складається з леза, які використовуються для різання і видалити небажане волосся з кількома частинами тіла, як правило, бороди чоловіків. Різноманітність цього інструменту включають одноразові пластикові здорові з них, металеві, батарейки бритви і чоловічі електробритви. Для жінок, це використовується для видалення лобкових волосся особливо в лінії бікіні.

Тому що люди в наш час завжди, здається, в поспіху, широко використовується роду чоловічі електробритви. У порівнянні з одноразові, ці голить довше і в кінцевому підсумку дешевше в довгостроковій перспективі. У порівнянні з металевими голить, електробритва, безумовно, швидше і результат чистіше. Вам також не доведеться постійно замінити голову. Електричні бритви також забезпечують меншу ймовірність небажаних скорочень. Хоча він потребує догляду, коли використовується, оскільки він використовує електрику, вона як і раніше віддає перевагу більшість людей.

Якщо ви використовуєте електричний гоління, щоб тримати себе чистим, це є необхідністю, щоб тримати його голі та санітарно під час і після кожного використання. З головою не замінюється регулярно, ви можете очистити його самостійно так, щоб наступного разу ви використовуєте його, він все ще може прорізати ваші волосся добре і гладко. Якщо ви не чистите його часто, пасма волосся, висушені частинки мила, та інших невеликих об’єктів може застрягти в ньому. Це буде важче чистити в наступний раз. У цьому випадку, ваш електричний гоління буде менш ефективним, ніж воно має бути. Таким чином, ви можете також придбати ще один. Турбота та чистка електричних гоління також позбавить вас від додаткових витрат і негігієнічно волохатими зовнішністю.

Перше, що потрібно зробити, це переконатися, що ви вимкніть електричні гоління. Ви ж не хочете, щоб змусити будь-якого струмом чи не так? Потім акуратно відокремте голову. Перевірити прокладки. Вона розташована під ріжучу голівку. Перевірте на наявність тріщин, де пасма волосся і бруд можуть накопичуватися. Якщо він має тріщини і небажаних об’єктів накопичилося в ньому, ви тепер повинні замінити його на новий.

Дуже важливою частиною процесу очищення видалення волосся та інших об’єктів у ріжучий блок або основної частини електричного гоління, яка використовується для гоління волосся. Ви можете використовувати кисть для цього. Деякі електричні гоління приходять з китицями, зроблені спеціально для цієї мети.

Є деякі частинки, які не можуть бути видалені щіткою. Так що вам потрібно, щоб ввібрати головою в мильному розчині. Існують також інші спеціальні рішення для цієї мети. Обполосніть розчином і переконайтеся, щоб позбутися від небажаних частинок.

Щоб гарантувати, що леза не іржавіє, застосовувати контакту розчину і протріть кожне лезо за допомогою шматка паперу. Двічі перевірте, для решти небажаних частинок. Повторюйте процедуру, поки всі частинки не видаляються.

Для штрихи, розпорошите фольгу обережно голову мастила для мінімізації тертя і пошкодження. Останнім кроком буде повернення голову назад на своє законне місце.

Очищення чоловічі електробритви легко зробити, але це повинно бути зроблено регулярно, так що продуктивність вашого Бритва не буде погіршувати кардинально.