як доглядати за контактними лінзами

Догляд за контактними лінзами є дуже важливим. Правильно підтримки лінзи в основному розбиті на дві категорії, а це дезінфекції та очищення. Якщо цього не зробити будь-який з цих речей може призвести до серйозних наслідків для здоров’я ваших очей. Коли ви чистите ваші лінзи, ви хочете використовувати спеціальний очищувач для видалення бруду і сміття. Дезінфекція лінз буде тримати їх подалі від шкідливих бактерій, які можуть призвести до очі, щоб заразитися.

Для очищення контактів, ви спочатку хочете взяти їх з ваших очей і розмістити їх на руки. Тепер ви хочете, щоб у вас миючий розчин і місце дрібних крапель на лінзах. Після цього, візьміть свій вказівний палець і протріть лінзи злегка так, щоб вони не подряпали. Коли ви берете на себе чистим від контактів, ви хочете переконатися, що ви використовуєте рішення, яке рекомендується виробником. Найкраще, щоб уникнути використання водопровідної води. Водопровідна вода містить бактерії, які можуть бути дуже шкідливі, якщо вона потрапила в очі.

Як тільки ви зробите це, ваші контактні лінзи будуть очищені, але вони також повинні бути стерилізовані. Для стерилізації ваших контактів, вони повинні бути поміщені в футляр. Випадку потрібно буде бути заповнені дезинфікуючим агентом. Це звичайно займає чотири години для контактів, щоб стати повністю стерилізовані. Через це, багато людей стерилізувати своїх контактів перед сном. Якщо ви піклуєтеся про ваших контактах, це також важливо для видалення білків з поверхні лінз.

Якщо ви носите контактні лінзи в перший раз, ви можете бродити, як сказати, в який бік лінзи стикаються, коли ви видалите їх. Ви можете зробити це, помістивши об’єктив на одному пальці з чашкою вгору. Тримаючи лінзу перед вами, і якщо вона має форму “U”, це означає, що він стикається з правого боку, і готовий до встановлення. Деякі компанії відзначають свої контакти за допомогою лазера, і це ще один спосіб визначити, якщо вони знаходяться на правій стороні.

Важливо ніколи їх не розголошувати ви контактні лінзи з іншими. Контактні дані медичного інструменту, і як така має носити тільки людина, якого вони притаманні. Вони не будуть збігатися будь-хто інший, і це не гарна гігієна, щоб поділитися ними з іншими. Ви або ті, які Ви поділитеся своїми об’єктивами з міг отримати інфекцію, яка є небезпечною.