продукти, які допомагають запобігти зморшки – чому їх немає

Це може бути сюрпризом для вас, але немає продуктів, які допомагають запобігти зморшки. Зачекайте, перш ніж натиснути кнопку назад і залишити цю статтю, просто вислухайте мене. Я можу підтримати те, що я говорю. Я знаю, що ви шукаєте дієтичним рішенням вашої проблеми зморшок, але я тут, щоб сказати вам, що, на жаль, просто немає, щоб бути виявленим.

Не зрозумійте неправильно, здорове харчування є вигідним для Вашої шкіри. Людина, яка їсть фрукти та овочі будуть мати більше красивої шкіри, ніж той, хто їсть чіпси. І людина, яка п’є воду буде кращий тон шкіри ніж той, хто жере соди.

Але реальність така, що зморшки мають дуже мало спільного із здоровою дієтою.

Дозвольте мені пояснити …

Чому не там ніякі продукти, які запобігти зморшки? Це тому, що складок шкіри є природним процесом. Всі люди, незалежно від того, як здорово вони їдять, буде відчувати втрату пружності шкіри і зморшок. Ось тільки, як старіння йде в нас людей. На мій погляд, пошук за словом “продукти, які допомагають запобігти зморшки” інформація є сигналом, що ви не знаєте причини зморшок. Якщо так, то ви б знали, що зміна дієти не буде орієнтуватися на них.

Що дійсно викликає зморшки? Ось три великих:

Колаген і еластин втрати
Розбивка гіалуронової кислоти
Вільних радикалів окислення

Невже ви думаєте, є більше салатів зупиниться, наприклад, розпад гіалуронової кислоти? Що це кислота? Чому це важливо для запобігання зморшок?

Hylaluronic кислота забезпечує липкість колаген та еластин білкових волокон в шкірі. Без цього, шкіра втрачає пружність і тих страшних поверхневі зморшки. Як ви віку, шкідливих фермент гіалуронідаза стає активним і починає руйнування гіалуронової кислоти.

Як ви можете запобігти цьому? З продуктами, які запобігти зморшки? Ні, вам потрібно використовувати зморшок з природним речовиною, яка блокує фермент гіалуронідаза руйнівною. Одним з таких природних інгредієнтів називається вакаме, це виписка з бурих водоростей Японського моря. На відміну від будь-якої їжі, це екстракт морських водоростей підтримує рівень гіалуронової кислоти в шкірі.

Тепер ви знаєте, як запобігти одній з корінних причин зморшок. А як щодо двох інших? Ну, на мій сайт, ви можете дізнатися про всіх трьох основних менеджерів шкіри, перерахованих вище. Ви вже знаєте, що вакаме запобігає порушення гіалуронової кислоти. Знайти, які природні речовини запобігають двох інших.

Пам’ятайте, що продукти, які допомагають запобігти зморшки не існує. Але є й природні речовини, які роблять.