оливкової олії для сухої шкіри – чому це краще, ніж те, що косметичні компанії дають Вам

Подивимося правді в очі. Багато джерел за участю домашніх засобів рекомендується використовувати оливкову олію для сухої шкіри, і це правда, що ця рослина з’єднання дуже добре для вашої шкіри. Всі рослини і на основі рослинної олії й віск працюють чудово для поліпшення стану вашої шкіри, і це ганьба, що більше косметичних компаній не включають їх у свою продукцію. Давайте поглянемо на те, що косметичні компанії дає вам замість цього.

Є багато формул на ринку рекламованого як все природне, але дуже мало хто з них дійсно містять більше, ніж пару природних сполук в них. Майже все, що ви отримуєте, є колекція синтетичних сполук час видавали за здорових інгредієнтів. Ці штучні компоненти не можуть навіть наблизитися до природних сполук, коли справа доходить до того, що вони роблять для вашої шкіри.

Підставою для рекомендації оливкової олії для сухої шкіри є те, що сполуки рослинного походження наповнити ваш шкіри з антиоксидантами, а також забезпечити необхідні вітаміни, мінерали і незамінні жирні кислоти. Антиоксиданти дуже важливі, тому що вони допоможуть позбутися від вільних радикалів в шкірі. Вони будуть також ремонт зморшок у вашій шкірі, викликані окислювальним пошкодженням, що вільні радикали зробили, щоб ваші клітини.

Синтетичних сполук є в більшості формул по догляду за шкірою не може забезпечити вашу шкіру з мірою здорових поживних речовин, рослинні олії, віск, екстракти і роблять. Хімічно розроблений з’єднання можуть насправді бути руйнівним для вашої шкіри, і можуть бути потенційно шкідливим для вашого здоров’я. Багато хімічні речовини, які входять в популярні предмети по догляду за шкірою підозрюються токсинів і канцерогенів.

Компаній, які відмовляються включати здорові, ефективні інгредієнти, такі як оливкове масло для сухої шкіри часто містять нафтовій основі сполук в якості зволожувачів. Ці сполуки не настільки ефективні, як споживачі були підстави вважати, що вони є, і часто робить стан вашої шкіри гірше, ніж було до їх застосування. Вони не будуть робити нічого позитивного для вашої шкіри.

Правда про нафтовій основі сполук зволожуючий є те, що вони занадто щільною, щоб ефективно проникати в шкіру, тому те, що закінчується відбувається, вони просто утворює жирну плівку на поверхні. Присутність цих сполук на поверхні шкіри, так чи інакше викликає значне зниження виробництва Вашої натуральної олії. Відсутність загальної вологи цієї причини закінчується шкіри, робить її сухою і відшаровуватися.

Мало того, що я рекомендую оливкової олії для сухої шкіри, але формула, яка включає в себе кілька сполук на основі рослин. Найбільш ефективна форма оливкової олії, яка доступна версія під назвою Olivem 800. Це з’єднання має ліпідної фракції з натурального оливкового масла, що значно підвищує пом’якшувальну дію на шкіру, яка залишає вашу шкіру зволоженою і як оновленої.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Використовуючи формулу за участю цієї спеціальної версії оливкової олії для сухої шкіри ви, нарешті, побачити результати, що ви були після. Не погоджуйтеся на все, використовуючи тільки на вашій шкірі. Ваша шкіра заслуговує тільки кращих інгредієнтів.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.