ля Джеймс коледжу – 80 років в Айові

Протягом більше 80 років, назва La Джеймс був той, який більше людей покладаються на забезпечити їх професійну підготовку в галузі косметології, укладання волосся, масаж, шкірою і нігтями в Айові. Ще одне нове поле, яке все більше людей починають звертатися до і висловлюють зацікавленість у відомий як esthiology і так, ля Джеймс коледж, тепер пропонує курси, що добре.

ля Джеймс коледжі протягом більше вісімдесяти років в Айові

Назва ля Джеймс прибув, щоб бути синонімом якості навчання і освіти в їх 1500 квадратних футів простору класної кімнати і в даний час є кращим вибором для людей, що входять в області масажу, косметології та інших суміжних областях в Айові сьогодні. Пам’ятайте, що дуже важливо, що ваше навчання буде найвищої якості, якщо ви хочете бути конкурентоспроможними як тільки ви починаєте працювати.

розширення зайнятості та кар’єри в нас, Канаді і Великобританії

На тему працює, повідомлення терапії, косметології та esthiology в даний час одним з постив зростаючої кар’єри полях у США Канаді та Великобританії. Причина проста і те, що це те, що у всіх трьох цих країнах населення старіє. Коли люди стають старше, то також їх потреба в коштах, щоб виглядати і відчувати себе краще, і це косметології та масажу.

ля Джеймс навчання роботі на професійній спортивної команди

Тим не менше, кожен день нові робочі місця і можливості кар’єрного росту відкриваються в екзотичні країни курорт для висококваліфікованих фахівців у цих областях. Також, якщо ви завжди мріяли працювати на професійній спортивної команди, спортивний масаж терапії також викладав в Коледжі ля Джеймс. Чи знаєте ви, що його зовсім не рідкість для професійного масажиста, щоб заробити $ 50 – $ 75 на годину?

Якщо ви шукаєте найкращі школи косметології, краси коледжу, навчання масаж, esthiology, а на смерть технології програми, дивитися не далі, ніж ля Джеймс коледжу. У порівнянні з будь-яким іншим стандартним Академія краси, ля Джеймс коледжу в корені відрізняється, надаючи просторі класи та напрямів підготовки. Більше 15000 квадратних футів класі і клінічних простору навчання студентів мистецтву краси та косметологічні, практичні додатки масаж, і відповідної підготовки фахівців esthiology і нігтями технології. Професійне середовище є одночасно стимулюючу і освітньо особисто приємніше. Кожна область може похвалитися новим інститутом, про стан сучасного обладнання. Стать косметології Клініка оснащена новітнім європейським дизайном для укладання волосся станцій. Наш масаж клініка сучасної, заспокійливим спа-як установка. Ви будете насолоджуватися красою приймаючи курси косметології, масажу і наші програми, пов’язані в нашому першому класі художньої інституції!

Ля Джеймс Коледж розташований в центрі тієї Мейсон-Сіті, штат Айова. Мейсон-Сіті був визнаний одним з 10 найкращих міст в країні, щоб жити відповідно до CNN, Fortune ® і гроші (для міст до 50 000 населення). Унікально, ця школа Айови краса має багато студентів в відвідуваності від навколишніх держав, включаючи Арканзас, Каліфорнія, Колорадо, Флорида, Іллінойс, Айова, Міннесота, Міссурі, Небраска, Нью-Гемпшир, Північна Дакота, Південна Дакота, Огайо, Пенсільванія, Техас, Західна Вірджинія і Вісконсін. Наші іноземні студенти приїжджають з усього світу. Ми пропонуємо доступні об’єкти гуртожиток для наших студентів, які люблять або насолодитися гуртожитків з метою подальшого збагачення їх досвіду кампуса. Можливі інші варіанти є. Відвідування ля Джеймс коледж стане одним з кращих подій у Вашому житті.