корисні поради, щоб знаходити реальні органічні продукти тіла, які працюють

Якщо ви ходите по магазинах для органічних продуктів тіла, ви можете знайти наступну інформацію корисною або цікавою, принаймні. Згідно керівним принципам FDA, споживач, вони не регулюють багато термінів, що косметичні компанії використовують у рекламних цілях, “органічний” є одним з них.

ви в даний час скористалися

Коли справа доходить до їжі, існують суворі правила, що фермери та скотарі повинні дотримуватися, якщо вони хочуть використовувати цей термін, на передній частині свого пакету. Але ці принципи не відноситься до косметики. Багато компаній, які використовують термін просто скориставшись нас.

Значення терміна “органічний” і “природним” в робить їх бажаними для споживача. Там не може бути ніяких “реальних” значення тому, що споживачеві. Якщо ви хочете знати, що ви отримуєте, то вам потрібно навчитися читати список інгредієнтів.

це може бути важко

Це може бути важко для середнього споживача, щоб зробити, тому що компанії повинні використовувати “Міжнародної номенклатурі косметичних інгредієнтів”. Деякі компанії також включатиме найбільш поширених імен, в дужках, або, в деяких випадках, на своїх сайтах.

Наприклад, органічні продукти тіла, що містить масло ши, який є досить корисним для лікування сухої шкіри, екземи, псоріазу та інших умов, повинні бути перераховані інгредієнти, як “Butyrospermum Parkii”. Масло ши є похідним від ями плодів африканського “Древо життя”. Це є одним з основних африканської фармакології, завдяки своїй потужної здатності зцілення.

Ви не завжди отримуєте високу якість

Звичайно, не всі виробники органічних продуктів тіла забезпечити високу якість цього цілющого крему. Більшість продуктів маслом ши містить доданих ароматів. Лі додав аромат синтетичного або природного, це може викликати алергічні реакції. Але навіть креми, які позначені “запаху” може містити додав ароматів. Читайте етикетки уважно і, якщо ви не знаєте, що щось, не купуйте його, поки не було часу, щоб подивитися його.

без штучних консервантів

Органічні продукти тіло повинні бути вільні від штучних консервантів. Природний вітамін Е є ефективним для продовження терміну зберігання природного масла, такі як масло ши. Це, однак, дорожче, ніж штучні консерванти, тому більшість компаній не використовують його.

деяких органічних сполук не є безпечними

Є деякі сполуки, які є органічними, але все ще не безпечні у використанні на шкірі. Наприклад, оксибензон і бензофенон вважаються органіки. Вони використовуються в якості сонцезахисних засобів, в якості інгредієнтів в консервантів і ароматизаторів. Згідно Екологічному Working Group (EWG), вони ймовірні канцерогени для людини. Дослідження показали, що вони ушкоджують ДНК клітин, при впливі сонячного світла.

Ви повинні захистити себе

Так, він повинен бути легким для вас, щоб побачити, що органічні продукти тіла не завжди безпечні. Це сумна річ, але споживачі повинні захистити себе. Регулюючі органи можуть зробити дуже мало. Вони спробували створити чіткі визначення термінів, що використовуються косметичних компаній, але їх спроби не встав в суді. Правової системи на стороні промисловості, а не з боку споживача.

Гарне місце для початку, це подивитися на компанії, які підписали РГЕ “Компактний за безпечну косметику». Ваша шкіра віддячить вам.