Мейсон Пірсон кистей волосся

Мейсон Пірсон була прем’єра виробник гумовій подушці волоссям щітки з 1920-х років. Що відрізняє Mason Pearson окремо, є його “рука техніку у створенні гумові подушки яка була доведена до досконалості Mason Pearson себе протягом 1885. До цих пір ця техніка не в даний час використовується для виробництва прем’єра кистей волосся для сьогоднішнього покоління. Ось деякі з кистей Mason Pearson волосся:

Кисть-за Mason Pearson Дитяча щітка для волосся має п’ять кілець тонкої чистої щетини кабана, який ідеально підходить для дітей у віці від трьох до шести років старих. Ця щітка для волосся загального вимірювання 6 3/4 дюйма на 2 дюйми і поставляється в чорному рубін, рожевий, білий і синій.

Mason Pearson Extra Large-за дуже великі кисті волосся має вісім овальних кільця 100% пучки щетини кабана і має додаткову жорстку щетину кабана, який підходить для тих, з тонких і нормальних довгого волосся. Це 9 дюймів на 3 1/8 дюйма волосяний щіткою має вісім кільце пучки натуральна щетина кабана, який встановлений на пневматичні гумові подушки, який м’яко умовах волосся і шкіру голови. Ця щітка для волосся поставляється в чорному Рубі, рожевий і блакитний.

Mason Pearson Handy Mix-за волосся щітка має шість кілець щетини та нейлону пучки. Підходить для тих, з Волосся середньої довжини і нормальні і густе волосся і поставляється в рожевий, білий і синій. Ця щітка для волосся підходить для тих, хто часто подорожує, так як це дуже зручно і може бути поміщена легко в гаманці або сумці.

Mason Pearson Handy-натуральна щетина Цей зручний (8 дюймів х 2 дюйми) Щітка для волосся має шість кілець з 100% чистого пучків щетинок, що рекомендується для тонких і нормальних довгого волосся. Це має 8 1/2 дюйми на 2 1/2 дюйми загальна вимірювань.

Mason Pearson Юніори-Це середні волосся щіткою має сім кільцями жорсткою щетиною змішується з нейлоном пучки яка рекомендується для людей з нормальними волоссям і густе волосся і для тих, з середніми і довгими волоссям. Ця щітка для волосся також поставляється в рожевий і блакитний.

Mason Pearson Кишеньковий щетини щітка волосся Це має чисто кабана п’ять кільце з нейлоновою щетиною пучки і ця щітка для волосся рекомендується для тих, з нормальним і густе волосся, а також має 6 3/4 дюйма на 2 дюйми загальні вимірювання, які можуть легко вписатися в кишені або гаманці. Ця щітка для волосся також поставляється в білому, рожевому і синьому.

Mason Pearson Кишеньковий Mix-Це щітка для волосся, 6 3/4 дюйма на 2 дюйми за розміром, має п’ять овальних кільця чистої щетини кабана і нейлону пучки розташовані в подушку пневматичні гумові, який ідеально підходить для тих, з нормальним і густе волосся, замикання на середньої довжини. Вона поставляється в Рубін Чорного, білий, рожевий і синій, і це може легко поміститися в сумочці або в кишені.

Mason Pearson Супер Badger гоління Кисть-Цей розкішний чистої пензлем борсук не подразнює шкіру. Ця щітка борсука складається з матеріалів найвищої якості, які також ергономічний дизайн для зручного захоплення час роботи до штрафу піну.

Mason Pearson Detangler Всі нейлон Ця щітка волосся Шампунь має шість овальні кільця з нейлону пучками щетини, які підходять для будь-якої довжини і супер товсті волосся. Це волосся Шампунь ідеально використовувати після миття голови.