ін’єкції ботокса або колагену – який з них, для яких зморшки

За ці роки, косметичної промисловості ін’єкції була насиченою безліччю варіантів. Це може бути важко, щоб розібратися в довгий список продуктів, звузити ваш вибір. Велика частина це залежить від ваших особистих цілей. Ви хочете, щоб вигнати гусячі лапки або ви більше стурбовані ущільнює западини під очима? Може бути, те й інше? Рішення, який ін’єкцій є правильним для Вас займе трохи досліджень.

Ботокс

Ботокс є, ймовірно, самим відомим ім’ям, коли справа доходить до особи ін’єкції. Це не наповнювач, а скоріше паралізує м’язи, яка створює лицьової лінії. Важливо знати, що хоча Ботокс є безпечним при використанні при належних обставинах і з умілими руками, інакше це токсин. Якщо ви не знайомі з цим, є більш природні варіанти.

Ботокс найкраще працює на глибокі борозни, які створюються виразу обличчя. Якщо Ви помітили вщипнув погляд між бровами, який є більш вираженим, коли ви думаєте чи гнів, то це ідеальне місце для ін’єкцій. Інші загальні цілі включають в себе тонкі лінії навколо очей. Результат може тривати до шести місяців. Пошук досвідченого пластичного хірурга для виконання процедури дуже важливо. Неправильно спрямованого голка може призвести до менш задовільні результати.

Рестилайн

Restylane є гіалуронова кислота основі ін’єкційний, який є більш гнучким у використанні, ніж ботокс. Це наповнювач, ущільнює зморшки і глибокі борозни, які з’являються на обличчі. Він також може бути використаний для додавання обсягу в спущеному губи. Найчастіше він використовується для пом’якшення носогубні лінії, які йдуть від бічної поверхні носа, куточки губ і заповнити інші порожнисті ділянки обличчя. Як Ботокс, ефекти зазвичай тривають протягом шести місяців.

Побічні ефекти включають синці і набряки, але вони зазвичай зникають через кілька днів. Не багато хірурги мають великий досвід з Рестилайн, як інші продукти, тому будьте уважні при виборі лікаря. Процедура часто проводиться в поєднанні з деякими Ботокс лікування з метою досягнення оптимальних результатів, які довговічні.

Juvederm

Juvederm являє собою гель, який, як Restylane, що складається з hylarunoic кислоти. Він використовується для лікування помірних і важких зморшок, з видимим результатами протягом п’ятнадцяти хвилин ін’єкції. Найчастіше він використовується для носогубной складки і заповнення депресія шрами. Вона також може бути використана для пухкої губи. Це досить схоже на Рестилайн, і буде всмоктуватися в організм протягом шести-дев’яти місяців.

Ризики включають припухлість, синці, і ніжність. Більш важкі, але рідкісні ускладнення включають алергічні та імунні реакції системи, що іноді призводить до шкіри вирватися. Якщо у вас дуже чутлива шкіра або багатьох алергія, зверніться до косметичного хірурга, щоб знати, які ін’єкції є найбезпечнішим.

колаген

Як Botox, колаген був одним з перших ін’єкцій на ринку. На відміну від інших речовин обговорювалося, колаген природно відбувається в тілі, а в якій області це питання. Деякі хірурги використовують бичачий колаген, інші вибирають людини. Вони обидва отримання того ж ефекту.

Обидві версії колагену розгладжують зморшки і повніти губи і глибокі зморшки. Наскільки натуральними наповнювачами йти, колаген буде одним з ваших кращих варіантів. Результат може тривати до шести місяців, але іноді розсіюватися в якості лише одного.