Догляд за волоссям Поради та багато іншого …

Ідеальна жінка часто зображується бути людина зі стрункою фігурою з довгим волоссям. Волосся завжди були важливі для кожної жінки, тому що так чи інакше відображає їх індивідуальність. Маючи довгі блискуче волосся можуть спокусити чоловіка, вона може посадити жінку в комерційних шампунь, або отримати компліменти від інших. Він може відображати здоров’я жінки і створюється враження, що вона здорова, і що вона добре дбає про себе. Звичайно, не всі жінки хотіли б довге волосся. Це залежить від їх характеру, погоди, їх спосіб життя, і так далі.

Волос має свій власний життєвий цикл, як правило, від двох до шести років росту волосся. Кожна волосина росте принаймні один сантиметр на місяць. Дев’яносто відсотків волосся на волосистій частині голови росте в будь-який момент часу, а інші десять знаходиться на фазі спокою. Спеціально для жінок з довгим волоссям, це вважається нормальним для них, щоб пролити волосся, як частина циклу. Щоб не хвилюватися, оскільки він зазвичай замінена, як він росте назад в тому ж фолікул на голові. Більшість людей втрачають близько п’ятдесяти до ста пасм волосся голови в день. Якщо один втрачає понад згаданих, конкретного стану здоров’я, можна побачити, що було б втрату волосся.

Також називається алопецією, це в основному надмірне випадання волосся однієї людини. Це конкретний стан здоров’я можуть виникнути у зв’язку з рядом причин. З трьох-чотирьох місяців після хвороби чи серйозної операції, пацієнт може страждати від втрати волосся. Зазвичай це тимчасове і пов’язане з напругою їх конкретної хвороби. Іншою причиною можуть виникнути в результаті гормональних проблем, в першу чергу від незбалансованої чоловічих і жіночих гормонів (андрогенів і естрогенів). Вагітність також може привести до втрати волосся, як правило, через три місяці після Дружина зачала дитину. Це теж пов’язано з гормонами жінки, тому що під час вагітності, високим рівнем жіночих статевих гормонів викликають тіло зберегти волосся, які зазвичай випадають. Коли такі гормони повернутися до до вагітності етапів, волосся випадає і волосся зазвичай цикл починається знову. Деякі ліки також може призвести до втрати волосся, в тому числі препарати для розрідження крові, подагра ліки, хіміотерапія ліки, протизаплідні таблетки і антидепресанти.

Волосся лікування, таких як забарвлення волосся, відбілювання, випрямлення, завивка, і деякі зачіски (коси і кіски) також може сприяти випаданню волосся людини. Стан, який називається облисіння тяги присутній, якщо людина зв’язками або тягне її / його волосся сильно, що викликає напруженість на шкіру голови. Це особливий стан може бути постійним, якщо зачіска носити протягом тривалого періоду часу, досить довго, щоб пошкодити волосся людини фолікулів.

Догляд за волоссям важливо уникати цих стану волосся. За їдять добре збалансовану дієту, оскільки волосся дано повну користь для здоров’я. Миття волосся з шампунем акуратно разів на день, піноутворення м’яко, а не тертя волосся занадто багато на рушник, щоб висушити виявляється ефективним в турботі про свою вінцем. Уникайте використання фен якомога більше, і зачіска, коли його може бути сухою або вологою, а не коли все ще вологий. Будьте обережні, щоб використовувати певні продукти по догляду за волоссям, як існують хімічні речовини (особливо ті, що в забарвлення волосся або процедури випрямлення волосся), які також можуть пошкодити волосся.