LASIK процедури лазерної корекції зору проблеми

LASIK лазерної хірургії ока є найбільш передовою дії для усунення проблеми із зором. Виїзд вірчі грамоти нижче: Він був членом хірургічної бригади, який виконав перший лазерна корекція зору процедура в США ФРК є лазерна корекція зору процедура, яка використовує ексимерного лазера для лікування легкої до помірної ступеня короткозорості, далекозорості та астигматизму. Якщо ви профінансували через процедуру TruVision, виплата буде приділено лазерного центру автоматично після виконання процедури. LASIK це захоплююча лазерна корекція зору процедура, яка може значно зменшити залежність пацієнта на контактні лінзи або окуляри. Інша назва зазвичай використовується для процедури лазерної корекції зору.

Це єдина система ексимерного лазера, який дозволяє хвильового фронту діагностична технологія насправді керівництво Ексімер-лазерної корекції під час процедури лазерної бачення. В результаті NearVisionSM CK ® безпечні, що не Лазер Віжн корекції процедура, яка дозволяє пацієнтам, щоб закінчити їх розчарування окуляри для читання. Важливо відзначити, що це лазерна корекція зору процедура Coff за прямим призначенням використання ексимерного лазера. Lasik була введена в середині 1990-х років, і в даний час є найбільш часто виконуваної лазерної корекції зору процедури. До лазерної корекції зору, радіальні keratomy (РК) був процедури, які могли б виправити короткозорість. Однак, як і РК, процедура AK кілька крихким і був витіснений сучасні методи лазерної корекції зору. Примак обговорять можливість користувальницької лазерної корекції зору, якщо він встановить, що Вам хороший кандидат для даної процедури. Ексимерні лазерна корекція зору не є новою або експериментальні процедури.

В даний час лазерної хірургії є одним з найбільш популярних процедур корекції зору. Візьміть бачення іспит, який перевіряє кандидатуру пацієнтів лазерної хірургії. Метою лазерної корекції зору, і будь-який інший тип рефракційної хірургії, щоб зробити вас менш залежними від окулярів і контакти. Дізнайтеся про переваги і хвильового фронту LASIK лазерної корекції зору операція і як вона працює. Ми також додали факичних імплантатів і ясно хірургії лінзи для пацієнтів, які не є кандидатами для лазерної корекції зору. Коригувальні лазерної хірургії ока може дати індивідуальний ідеальний зір. Наступ лазерної корекції зору операція розширилася цих варіантів, в результаті чого люди ще ближче до досконалим зором.

Для лазерної хірургії ока, хірурги Бейлор Бачення використовувати новітні технології, які доступні для лікування короткозорості, далекозорості та астигматизму. Колумбія вивчає використання WaveScan діагностичного приладу у хворих з ускладненнями лазерної корекції зору. За останні десять років більш ніж в 2 мільйони людина прагнула лазерної корекції зору операція по виправленню короткозорості, далекозорості та астигматизму. Ви можете розслабитися під час лазерної хірургії ока, знаючи, що ви отриманні корекції зору це саме зосереджені на ваших очах. При лазерної хірургії завершена, світло може легше фокусуватися на сітківці гострота зору і, отже, поліпшити.

Wavefront технології наступного покоління лазерної корекції зору. Microvision говорять, що технологія є безпечною через дуже низькою міцністю використовуваного лазера. Ця лазерна система доставки представляє собою абсолютно новий вимір в технології, точність і безпеку лазерної корекції зору. Наша лазерна корекція зору рішення включають безпечні та поточні заломлення технологій, таких як LASIK і технології хвильового фронту, інакше відомий як користувацькі LASIK. Технології, що використовуються в лазерної корекції зору продовжує стрімко розвиватися. CustomLASIK лазерної корекції зору використання IntraLase ® безлопастной технологія допомогла понад півмільйона людей по всьому світу досягти ще кращих результатів, ніж це було можливо раніше. Досягнення в галузі лазерної технології дозволяють ефективно виправити широкий спектр порушень зору, таких як короткозорість, далекозорість, і астигматизм.

Передова технологія IntraLase дав багатьом пацієнтам більше впевненості при розгляді лазерної корекції зору. Ми вважаємо, що лазерної корекції зору збагачений когерентний світло є одним з найбільш важливих досягнень у галузі технології сьогодні. Наша місія полягає в забезпеченні кращої якості Лазерна корекція зору, з використанням новітніх технологій, що сприяє відмінній, сейф, довгострокові результати.

Тим не менш, технологічні досягнення зробили лазерної корекції зору кращий вибір для лікування порушення рефракції ока у більшості людей. Тільки Генрі Форд LASIK використовує три з найбільш передових лазерних систем забезпечити лазерної корекції зору, який підходить вам найкраще. Як тканина під епітелієм піддається стає важливим аспектом для лазерної корекції зору і диференціює різні методи лікування. LASIK і ФРК є двома найбільш поширеними видами лазерної корекції зору виконуваних сьогодні. Завдяки лазерної корекції зору, мільйони людей, які носили окуляри або контактні лінзи кожен день тепер насолодитися свободою природного зору. Тепер це ім’я ви не знаєте і якому можна довіряти на вашому лазерної корекції зору.

Там було значне висвітлення у новинах про людей, які мають важко водіння в нічний час після того, як лазерна корекція зору. Якщо ви вагітні, догляд за хворими, або намагаєтеся завагітніти, ви не повинні мати лазерної корекції зору в цей час. Ви можете відчувати деякі візуальні побічні ефекти після лазерної корекції зору. Найбільш поширені побічні ефекти лазерної корекції зору є “гало” ефект і кілька відблисків вночі навколо джерел світла. Кав’ярня рахунків або Flex витрати мають право на лазерну корекцію зору і може заощадити до 50% при використанні до оподаткування доларів. Як тільки ви вирішили, що ви хотіли б продовжити лазерної корекції зору, зв’яжіться з доктором Маккормак дасть вам гарне почуття, що результат можна очікувати від лазерної корекції зору під час іспиту. http://www.laser-vision.info/