Genewize прориву

GeneWize Lifescienes прийшов, щоб додати нову хвилю в індустрії здоров’я. Якщо ви знаєте що-небудь про індустрію здоров’я, то ви знаєте, що він росте у розмірі 600 мільярдів доларів на рік. Провідний економіст Пол Зейн Пільцер пророкує, що до 2010 року вона зросте до трильйона доларів на рік. Що це означає? Ну, для початку, компанії, що виробляють унікальні продукти та / або бізнес-можливостей оточуючих в індустрії здоров’я, означає великий бізнес.

Компанії, як GeneWize це означає ще більший бізнес через незгладимий слід, що GeneWize збирається йти на цю галузь. Дозвольте мені пояснити. Якщо ви ще не чули про GeneWize ще тоді дозвольте мені представити вам. GeneWize становить 12 році біотехнологічної компанією, яка застосувала нутрігеноміка цієї оздоровчої революції. Нутрігеноміка це наука про харчування та генетики. Що GeneWize зробила це розробити продукт, який забезпечує кожній людині одній харчової добавки, розроблені спеціально для вашої ДНК.

Більшість продуктів втрата ваги не є ефективними для 2/3 споживачів, які купують їх. Це тому, що тіло кожної макіяжу і ДНК різні. Ці загальні середні добавки, як припущення, що «один розмір підходить всім” з людьми, оздоровчі та втрату ваги, але ці компанії тримають їх виробництву і гірше, споживачі продовжують купувати їх. Ви повинні будете сміятися, знаючи, що не існує такого поняття, як “один розмір підходить всім” середньої людини з харчуванням. Ні середнього. Не звичайний. Немає такої речі, як те ж саме.

Таким чином, для людей, які піклуються про своїх конкретних потреб організму розуміти, що налаштування, щоб їх тіла, де він повинен почати.