як вибрати правильний зволожуючий крем

Зволожуючий зазвичай використовується, щоб зробити вашу шкіру виглядати і відчувати себе гладкою, але він також може полегшити свербіж, сухість шкіри, зменшити прориви, усунути перші ознаки старіння, і навіть захистити вас від шкідливого впливу сонячних променів. Можна подумати, що зволожувач використовується для забезпечення вологості вашої шкіри, але реальність така, що насправді хороший зволожуючий крем допомагає шкірі зберегти свій рівень вологи. Більшість зволожуючих містити зволожувачі. Зволожувачі фактично беруть воду з дерми і залишити цю воду в епідермісі.

При купівлі будь-якого зволожувачі є певні інгредієнти, які ви повинні триматися подалі від. До них відносяться: парабени, діоксан, мінеральні масла, парфумерія, акриламід, нітрозаміни, Padimate-O, фенол карболової кислоти. Ось деякі з інгредієнтів, які входить до створення цих поступається продукції. Вони будуть шкодити вашої шкіри і здоров’я. Нічне зволожувачі привабливим, але не потрібно. Після чищення обличчя в нічний час, додасть вашому обличчю відпочити, і нехай ваші натуральні масла робити важку роботу.

Там немає простого способу вибирати вдалі зволожуючий крем. Ви просто повинні читати список інгредієнтів, зробити багато домашньої роботи, а потім вже думати про те, що ви збираєтеся нанести на шкіру обличчя. Хоча більшість з нас дійсно не вважаю лицьові продукти, які ми використовуємо, ми дійсно повинні платити більше уваги до цих питань. Вік вашої шкіри можуть бути очевидними, дивлячись на вас, але це не повинно бути! Деякі омолоджуючі продукти по догляду за шкірою дійсно може розвернутися стан вашої шкіри. За допомогою простого нанесення зволожуючого, Антивіковий крем шкіру один або два рази на день, ви можете бачити зморшки скорочуються результати протягом декількох тижнів або місяців, і це ніколи не буває занадто рано, щоб почати.

Якщо ви виявили, мінеральне масло в списку, що краще покласти трубку назад на полицю! Мінеральне масло та інші нафтові побічні продукти можуть закупорювати пори і зробити у вас є акне прориву. Деякі інші інгредієнти, такі як ароматизатори і парабени, можуть викликати алергічні реакції шкіри теж. Щоб знайти кращий для тіла ви можете також піти на відгуки, які ви знайдете в різних журналах та веб-сайтів. Там не тільки ви можете знайти інформацію про косметичних продуктів, а й про думку людей про них, які використовували їх. Так що він може допомогти вам судити, який з них краще для вас.

Ці зволожувачі є ті, які ви повинні доглядати. Це буде не так просто, як вибір свій денний крем для догляду за шкірою, але це можна зробити, якщо ви знаєте, що ви робите. На відміну від кремів, які мають високий потенціал розвитку побічних ефектів, ці зволожувачі зроблені з натуральних інгредієнтів, таких як Nanobelle коензим Q10, вакаме і Cynergy ТЗ. Ці основні речовини, в основному такі гарантії, що ви не будете отримувати шкідливі ефекти від вашого зволожуючі креми.