як біо-ідентичні гормони працювати на анти старіння лікування в Тампі

Крім лікування втрати ваги, анти старіння лікування самих затребуваних населенням терапії, де сьогодні найдинамічніший сектор у віці 50 років і вище. Анти-старіння лікування є регресу літніх людей, які сподіватися на протидію виснажливих симптомів похилого віку. Через анти старіння стратегії, вони сподіваються кинути виклик віком і повернути рівень здоров’я і гарного самопочуття у них було раніше. Жінки, зокрема, знайти захист від нього дискомфорт менопаузи з анти старіння рішень, таких як біо-ідентичні гормони лікування. Там було багато суперечок, однак, пов’язані з використанням гормонів, як анти старіння лікування не тільки в Тампі, але по всій країні.

У тридцяті роки, жінки мають оптимальні рівні захисних гормонів в організмі. Прогестерон запобігає поділ клітин молочної залози. Естріол (Е3) запобігає утворенню тромбів, а також захищає грудьми. Ці гормони знижуватися під час менопаузи. Естрон (E1), з іншого боку, зростає. Естрон стимулює згортання і ділення клітин молочної залози. Він також перетворює в певні форми естрогену яких є канцерогенними або викликають рак. Жінки, таким чином, стикаються з дуже високим ризиком розвитку раку молочної залози під час менопаузи.

Старий синтетичні замісної гормональної терапії використовували прогестінов, які, як було доведено, викликають рак молочної залози і згустки крові. Прогестин відрізняється від біо-ідентичні прогестерону яка захищає від раку молочної залози. Стара гормональної терапії також використовуються згортання крові естрон, тим самим додатково збільшуючи ризики для інсультів та інфарктів.

Біо-ідентичні гормональної терапії, з іншого боку, використовує естрадіолу (Е2) і естріол (E3), обидва захисних гормонів. Маршрут доставки trnasdermal або через шкіру, так як це було доведено, що найбільш ефективним у зниженні згустки крові і запобігання інсультів та інфарктів.

Було показано, що, коли біо-ідентичні гормональної терапії здійснюється протягом десяти років після початку менопаузи, гормональний захистом від інсультів, інфарктів і раку молочної залози відновлюється.

Є звинувачення, що не вистачає довгострокових досліджень були зроблені на біо-ідентичні гормони. Однак той факт, що існує більше 20 біо-ідентичні гормони продуктів на ринку сьогодні затверджені USFDA означає, що ці продукти пройшли суворі і великі дослідження і випробування. Серед цих продуктів Climara ® патч, Vivelle ® точки, Evamist ® спрей, і Prometrium ® капсули (прогестерон).

Є також рецептури аптек, які можуть служити біо-ідентичні гормони в індивідуальних дозах призначають лікарі. Фахівці направляють пацієнтів в ці рецептури аптек при дозах, необхідних для пацієнта не доступні в існуючих продуктах. Лікарі попереджають, однак, що пацієнти повинні перевірити повноваження аптеці і сертифікації.

Коли жінкам досягти звільнення від симптомів менопаузи після отримання анти старіння біо-ідентичні гормони лікування, вони повертають волю, щоб повернути свою молодість і багатьма іншими способами, а також. Вони починають переслідувати втрата ваги не тільки для здоров’я, але і, щоб виглядати краще. Таким чином, навіть після деякої втрати ваги, вони все ще хочуть оптимізувати свої форми при наявності вперті кишені жиру видалені, а так. Один зі способів зробити це через Смарт Lipo в Тампі.

Смарт Lipo є самим новим і, поки що, найбезпечніший вид ліпосакції. Це допомагає зусилля втрата ваги шляхом охоплення областей тіла приховуванні жир, який, здається, бути стійкими до дієти і вправ. На відміну від старого методу ліпосакції, Смарт Lipo не вимагає загальної анестезії ризиковано. Пацієнти відчувають дуже мінімальний дискомфорт і кровотечі, і відновити дуже швидко. Не дивно, що багато пацієнтів йдуть для смарт-Lipo навіть пройшовши через інші схеми втрати ваги в Тампі.

Жінки в період менопаузи все ще є багато, щоб насолоджуватися і з нетерпінням чекаємо в житті, і вони розуміють це після знайомства з анти старіння переваги біо-ідентичні гормони лікування, а також втрата ваги і тіло скульптури через Смарт Lipo. Не будучи старшим в Тампі не відчував себе краще.