цікаві факти про парфумерії

Високий рівень життя завжди був пов’язаний з використанням духів. З роялті людей підтримують необхідність аромат, буржуазне суспільство незабаром пішли.

Парфумерія з натуральних ароматів, як сандалове дерево або мускусу були переважно. У сьогоднішньому світі з зв’язку з незаконним обігом та види загрози, природні віддушки замінені синтетичними ароматичних сполук. Обидва мають свої переваги і недоліки. Аромати, як мускус з натуральних інгредієнтів є надзвичайно складними і були неможливо підробити через синтетичні ароматичні сполуки, як нітро-мускусу або макроциклічними мускусу. З іншого боку, синтетичні ароматизатори, як озон, морські, металеві і т.д., не мають аналогів нюховий відносини в природних пахучих речовин.

Так що в даний час з сучасною технологією виготовлення парфумів і синтетичні аромати, нові категорії були створені. Категорії, які можуть бути найкраще описано як: 1 – Яскраві квіткові – дуже популярне і призначена для всіх, і майже всі випадки життя, 2 – Woody – вона викликає лісі освіжаючий запах, 3 – зелений – він має легкий аромат і призначений для повсякденного одягу , 4 – Океанії – він дуже популярний серед молодого покоління, 5 – пряними фруктами – хороший вибір для тропічна погода, а влітку, 6 – Східна – вона призначена для особливих випадків. Пряні аромати.

Це дуже важливо, складу духів, тому що правильне поєднання ароматів (як троянда, жасмин, кола), модифікатори (ефірів), блендери (ліналоол, hydroxycitronellol) і фіксатори (наприклад, смоли, деревина аромати і бурштин), може забезпечити унікальний запах якої духи марки є настільки відомим і бажаною для. Деякі відомі парфуми марки є:

1 – Одеколон (1709)
2 – Шанель немає. 5 (1921)
3 – опіум YSL (1977)
4 – Azzaro Pour Homme (1978)
5 – Anais Anais (1979)
6 – Poison Christian Dior (1985)
7 – вічність Calvin Klein (1988)
8 – заздрість Gucci (1997)
9 – NU YSL (2001)
10 – 31 троянд (2006)

Крім того, збереження парфумерія має життєво важливе значення, оскільки він погіршує, якщо зберігається недбало. До цих пір всі парфуми приходили у відкриті пляшки з кришками. Ці пляшки зберіг аромат незайманої протягом близько року. Як було використовувати, рівень духи знизилася, і піддають впливу кисню, що міститься в порожню порожнину пляшки. Це в кінцевому рахунку змінилася з ароматом парфумів `. Тепло, світло, кисень і сторонні органічні матеріали, далі спотворені аромат. Таким чином, скляні пляшки, хоча і вкрай декоративні, дозволив світлу, і внесли свій внесок у деградацію аромат.

В даний час добре відомо, що світлонепроникними алюмінієві пляшки є кращими для збереження парфумів, особливо коли вони знаходяться в холодильнику при низькій температурі від 3 до 7 Цельсія. Кисню, що міститься всередині пляшки не можуть бути видалені повністю, але воно може бути зведене до мінімуму за рахунок використання роликів замість відкритих пляшок. Далі мінімізації впливу кисню може бути досягнутий при використанні спреї.

Таким чином, майже всі сучасні духи приходять на день спрей пляшки, які ізолюють парфуми від змішування із зовнішнім кисень, шкіра, щебеню і пилу, тим самим сприяючи продовженню терміну служби цього нюхові якості духів.

У цій статті відповідно до ліцензії GNU FDL, і можуть поширюватися без попереднього дозволу від автора. Однак ім’я автора і все URL-адреси (посилання), згадані в статті і біографії повинна бути збережена.