це вимагає часу, але шия вправи дійсно прикрасити горла

Формування або масажні процедури і використання жваву в’яжучими є життєво необхідних для вигнання подвійне підборіддя або в’яла throatline, але й ви повинні зосередитися на вправах.

Навіть якщо ви відчуваєте себе трохи скептично ставився до їх ефективності на перший, перша практика, практика їх регулярно протягом декількох тижнів, і ви будете заспокоїтися, щоб дзвеніти їх не на жарт, тому що ви можете побачити так багато поліпшень.

Стенд з високо піднятою головою, плечі квадратні, груди висока. Поверніть підборіддя через праве плече, повільно, розтягуючи всю дорогу. Потім перевернути ліворуч і ще, як ви можете. Повторіть п’ять разів у кожному напрямку.

Потім помістіть підборіддя на груди, як ніби ваша голова були занадто важкими, щоб підтримати. Повільно підніміть голову і опустіть назад, наскільки це можливо. Повторіть це п’ять-десять разів.

Наступному кидку головою повільно всю дорогу навколо плечей, торкаючись тіла на всьому шляху. Праворуч п’ять разів, потім назад і звернути голову навколо вліво. Сядьте на стілець з прямою спинкою в той час як ви робите це, так як він може змусити вас почувати запаморочення трохи на перший погляд.

Нарешті, падіння голову назад так далеко, як ви можете і повільно відкривати і закривати рот в десять разів. Не забудьте зробити всі ці вправи повільно. Це стійка, навмисне тягнути на м’язи, зміцнює їх і відновлює їх еластичність.

Будьте впевнені, щоб очистити і шию крем задовго до будь-якого масажу або фізичних вправ. І закінчити, витираючи вершки і поплескуючи бадьоро крижаною водою або в’язким, щоб допомогти подальшому в зміцнюючий і тонізуючий тканини.

Для підборіддя, що насправді не подвійна, а лише мішкуваті і вільні, роблять ті ж вправи, тільки менш напружено. Використовуйте велику кількість масло для особи або жирний крем.

Якщо горло моторошно, тягучий погляд чи худі, взяти ті ж вправи. Вправа використовує м’язи, що робить їх повніше, стимулюючи кровообіг і поліпшення текстури шкіри і кольору. Використовуйте багато жирний крем і іноді, коли у вас є час для тривалого лікування, тепле масло або препарат молоком маску, яка дозволить прискорити кровообіг, вигнати, що нудно дивитися і викликати лусочки відмерлої шкіри, щоб сходити. Всі підборіддя потрібно холодною водою віддавало під їх вранці, а іноді і швидкий руб лід перед макіяжем застосовується.

І робити більше уваги приділяти макіяж. Шейки потребують такого ж вдумливе лікування ви дати ваше обличчя. Використовуйте фундамент. Порошок лосьйон як правило, вважається кращим, оскільки це триває і триває, і, менш імовірно, прати на комірі вашого плаття. Якщо шия тонка і суха, однак, ви можете використовувати деякі з ваших тональний крем, якщо ви поставите його на помірно, порошок з більшою турботою, а потім перейти через площу швидко з майданчиком бавовни змоченою холодною водою. Це дозволить встановити макіяж і дати чітку, природний вигляд шкіри.

Там інша ворога, ви можете мати, щоб усунути або принаймні, намагатися уникати, якщо ви хочете приємно молоде обличчя – лінії з кутів, носа до рота. Дайте їм трохи уваги, коли у Вас є свій горлі лікування. Нанесіть жирний крем і двома пальцями обох рук, починають з боків підборіддя і формувати вгору до носа. Подумайте про щось приємне, поки ви працюєте так куточками губ буде автоматично піднімати і розслабленим. Повторіть масаж вгору приблизно у двадцять разів.

Інша вправа, яке однаково хороші є проведення губи твердо і заповнити щоки з повітрям. Тоді присмак бадьоро в порівнянні з аналогічним лініях. Повільно видалити повітря, розслабтеся і повторіть кілька разів.