пігментні плями – причини та способи усунення для його видалення

Печінка плями являють собою набори пігментів, викликаного впливом сонця і іноді це також виникнути в результаті синці, який залишає пігмент крові позаду. Він також відомий як вікові плями і дуже часто зустрічається у людей у ​​віці після 55. Найчастіше це відбувається на тильній стороні долоні або на лобі. Пігментні плями зміна кольору шкіри пов’язано з дорослими шкіри. Збільшення пігментації може бути викликано декількома причинами, таких як старіння, вплив сонячних променів, ультрафіолетового світла або інших невідомих причин. Пігментні плями нешкідливі і безболісні, але впливають на косметичний вигляд. З віком вони мають тенденцію до збільшення числа і більш чільне місце у справедливій шкірою людей. Це називається як пігментні плями, так як це місце є печінки колір, темно-червоного або коричневого кольору. Так як це захворювання досить поширене у літніх людей є різні процедури для видалення пігментні плями.

Нд запобігання і використання хороший захист сонцезахисний крем допомагає у видаленні пігментні плями. Існують різні легко лікування для видалення пігментні плями, як вони розташовані на самому зовнішньому шарі шкіри. Лазерне лікування краще можливість видалення пігментні плями, оскільки вони є більш точними і викликають менше пошкоджень шкіри, тому що світло використовується для селективного видалення пігменту без пошкодження навколишньої шкіри місця. Якщо людина страждає від світлими плямами печінку, або він хоче для лікування одного або двох областях пігментні плями, він може знадобитися деякий домашнє лікування його проблеми. Застосування кислих фруктових соків, як і при лимонів допомагає зменшити появу пігментні плями. Такі ж результати можна спостерігати із застосуванням скибочок сирого кислих фруктів на шкіру. Для отримання найкращих результатів потрібно слідувати цій процедурі щодня до бажаного результату поки не будуть досягнуті. Інше лікування, яке може бути здійснено в домашніх умовах є застосування більш-позабіржовому крем завмирання місці. Ці креми можна отримати у розділі краса магазинів і роботи шляхом відбілювання шкіри, поки вона не освітлює, щоб колір, який краще відповідає навколишньої шкіри.

Для більш темними плямами печінку, або для лікування великої кількості пігментні плями, можна звернутися за допомогою до дерматолога. Різні медичні лікування для видалення плям печінки включають кислотно-пілінгу, застосування рідкого азоту, застосування приписи актуальні антиоксидант крем шкірки і т.д. кислота і рідкий азот роботи шляхом видалення верхнього шару шкіри, де більшість концентрованих меланін присутній. Ці процедури працюють відносно швидко, але ризик повернення знебарвлення завжди можливо. Антиоксидант креми, однак, зайняти трохи більше часу, щоб працювати, але результати, здається, триває довше.