лосьйони, сироватки або креми – те, що краще для вас

Ринку по догляду за шкірою затоплений широкий спектр продуктів по догляду за шкірою. З сотнями продуктів на вибір, як ви знаєте, який з них підходить для вас?

По догляду за шкірою доступні в різних формах саме лосьйони, сироватки і креми. Всі вони мають дуже схожі якості зволоження. Всі три з них містять зволожувачі, які зволожують шкіру і пом’якшувальні речовини, що ущільнення в вологи в шкірі. Тим не менше, їх відповідність те, що робить все відмінності у визначенні того, які з них буде правильним вибором для вашого типу шкіри. Лосьйони мають тонку послідовність за високого вмісту води. На противагу цьому, креми товсті і містять багато зволожуючих поживних речовин. А ще є сироватки, які є найтоншим з усіх трьох. Сироватки майже воді, як і краще всього використовувати в поєднанні з лосьйонами та кремами. Розглянемо кожен з них більш докладно.

Лосьйони
Лосьйони являють собою легкі речовини, які містять мінімальну і максимальну нафти водою. У зв’язку з низьким вмістом олії, вони дуже підходять для людей з жирною шкірою. Зволожуючі є невід’ємною частиною режиму догляду за шкірою, лосьйони можуть бути використані нормальної і жирної шкіри. Мало того, що вони прості в застосуванні, але вони також легко поглинається через шкіру і доступні в різних консистенції залежно від водонефтяного співвідношення в них. Таким чином, Є продукти, доступні для жирної, нормальної і навіть сухої шкіри.

Продукт пропозиції:
Obagi C-відлущуючий лосьйон день – День Obagi Лосьйон відлущує поверхню шкіри і прискорює оборот клітин шкіри. Крім того, він також тримає шкіру добре зволожена і захищена для бездоганної шкіри.

креми
Креми для догляду за шкірою відрізняються густою консистенцією і багатою консистенції. Крем відмінно підходить для сухої шкіри, оскільки вони забезпечують додаткову вологу для сухих клітин шкіри. Зволожуючі креми містять багато поживних агентів, таких як масла, hydrators, зволожувачі, екстракти рослин і так далі. Креми створюють захисний шар на поверхні шкіри і ущільнення в волога захищаючи його від додаткового збитку навколишньому середовищу. Через це шкіра стає гладкою та еластичною і відчуває себе м’якою на дотик. Крем ідеально підходить для сухої і нормальної шкіри, але вони не можуть підійти жирної шкіри. Вони б просто додати до змісту масла і робить шкіру виглядати блискучою і жирної. Навіть комбінована шкіра, можливо, не в змозі забезпечити високу масла кремів для догляду за шкірою і може створити блиск в денний час.

деякі пропозиції продукту:

• Neocutis Journee Bio-відновлювальні Денний крем – казковий «чотири-в-одному” по догляду за шкірою продукт, що містить PSP, яка допомагає поліпшити зовнішній вигляд старіючої шкіри. Він містить суміш антиоксидантів, які захищають шкіру від впливу навколишнього середовища і стресів UVA / UVB SPF 30 +.
• Neocutis Bio-відновлювальні крем – Це перший омолоджуючий зволожуючий крем, щоб утримувати PSP, унікальне поєднання людських факторів росту і цитокінів, які забезпечують видиме зниження ознак старіння, як зморшки, тонкі лінії і пошкодженої сонцем шкіри.

сироваток
Сироватки на водній основі і отримати всмоктується в шкіру миттєво. Вони застосовуються перед будь-якими іншими лосьйони або креми, щоб вони могли бути покриті до додаткові бар’єри ставляться на шкіру. Сироватки також поставляти потужні активних інгредієнтів в шкіру і навіть зволожуючий ефект.

деякі пропозиції продукту:
• клінічні Полі-Вітамін Serum – Він відновлює і зволожує шкіру і забезпечує її необхідними вітамінами, bionutrients і антиоксидантів, які допомагають у зціленні багатьох проблем зі шкірою.
• клінічні Hydra Прохолодний Сироватка – це не тільки зволожуючим і заспокійливим, а й боротьби з висипом. Застосовується для лікування сонячних опіків і зволожує шкіру після гоління. Він також містить рослинні та bionutrients.
• Neocutis Hyalis – Це легка, без масла лосьйон для догляду за шкірою, яка миттєво зволожує шкіру і освіжає її. Це є одним з небагатьох продуктів на ринку, який містить високу концентрацію гіалуронової кислоти доступні.