Як знайти хороший натуральний зволожувач очей

Хто-небудь з природних очей зволожуючий продукт, який ви намагалися працював для вас дуже добре? Швидше за все, ті, що ви намагалися, що ви знайшли у відділі та аптеках поруч з вами не роблять свою справу.

Причина цих продуктів для природно зволожує око не працює для вас, що основна частина виробництва косметики не мають необхідних інгредієнтів жити до своїх обіцянок.

Проблема з природною очі зволожуючий продукти ви купуєте в більшості магазинів є те, що виробники використовують дешеві і не дуже ефективні компоненти, щоб зробити продукти так, вони роблять більше грошей від продажу. Вони використовують синтетичні хімічні речовини у своїй продукції, а не натуральними продуктами і, що може бути небезпечно для вашого здоров’я.

Якщо натуральний зволожувач очей ви використовуєте тільки декілька справжніх натуральних і органічних інгредієнтів, а інші є синтетичні хімічні речовини, ви повинні знайти нового продукту. Хімічні речовини, використовувані в багатьох з косметики ви бачите в магазинах були пов’язані з серйозними проблемами зі здоров’ям, як органна недостатність і підвищений ризик розвитку раку, і вони можуть вплинути на ваш рівень естрогену, а також.

Хімічні речовини, використовувані в натуральний зволожувач очей та інших косметичних засобів у Сполучених Штатах насправді були заборонені в багатьох інших країнах через небезпеку, яку вони становлять для здоров’я користувача. У Сполучених Штатах, де більше людей купують косметику, ніж будь-яка інша країна, ці хімічні речовини не були заборонені.

Проблема в тому, що косметичні компанії мають достатньо грошей, щоб боротися з урядом у суді, коли вони дійсно намагаються заборонити хімічних речовин для захисту consumers.Many так звані натуральні продукти зволожуючий очей мають однакові два інгредієнти, які є природними і органічними – мінеральна нафту і нафтопродукти .

Ці два називаються різні речі, але обидві вони засновані на тих же речовин нафти і ті ж насправді. Мінеральне масло являє собою тонкий варіант нафти, що шкіра може поглинати масло easier.Both мінеральних і нафтових не поглинають добре в шкіру, однак. Вони насправді сидіти на верхній частині шкіри і дозволяють бруду та інших речовин, засмічують пори.

Бруд в пастці в пори і на шкіру, а значить, ви починаєте прориву і отримати вугри і може мати acne.You повинні дивитися на натуральний зволожувач очей, який має рослинні екстракти в якості основних інгредієнтів, тому що ці екстракти набагато краще для вашого шкіри.

Такі речі, як ноті-Age, який виходить від коричневої канадської водорості, також дуже добре зробити зморшки менш помітними, збільшення виробництва нових клітин шкіри і допомагає омолодити шкіру на молекулярному level.Any продукту, яка називає себе природним оком зволожуючий повинні мати тільки натуральні, органічні інгредієнти.

Зараз ми проводимо все більше і більше, що природне лікування кращий спосіб впоратися з природними явищами, як старіння, і ми повинні уникати використання синтетичних хімічних речовин, якщо це взагалі можливо. Ви не можете бути в змозі довіряти великий косметичної компанії, але існують більш дрібні компанії, що виробляють натуральний зволожуючий очей продуктів та інших природних косметичних засобів, які ви можете довіряти.