Рокка від вологості

Волосся завивають отримати легко в вологістю. Нам потрібно щось могли запечатати кутикулу і дати пряме волосся з блиском і відмов. Чи є продукти на дійсно хороші праски?

Ось три підказки:
Ідіть з Redken Гладка вниз лінію, це здорово. Якщо це можливо, використовувати Раск, що запобігає скручування, він робить велику роботу на підтримку вологості, якщо ви використовуєте його правильно. Плоскі прасувальні волосся два рази на тиждень, і ці чудеса продукти роботи.

Ось кроки, які:

1. Використовуйте гладку вниз шампунь і кондиціонер масло задоволення.

2. Плоскі прасувальні волосся.

3.Use шампуню змішується з деяких видів лікування, перш ніж сушити волосся. Якщо ви можете дозволити собі ціну, інвестувати в хороший фен. Хороший фен не тільки робить ваше волосся виходять м’якими, блискучими і красивими, але і вона робить це в два рази швидше.

4. Також спрей з волоссям Redken кольором розширюють можливості поповнення загального, навіть якщо ви не фарбуєте ваші волосся. Оскільки матеріал дивовижний і робить ваші волосся виглядає відмінно. Тоді ви повинні поставити на Redken тепла ковзання до плоского прасувальна вашого волосся.

5. Будь ласка, не забудьте зробити білка лікування, а також глибоке кондиціонування волосся після білок-процедур. Або ваші волосся будуть відчувати себе, як солома. Після того як всі необхідні дії виконані, ви повинні були зробити шампунь роз’яснення принаймні раз на тиждень. Це дійсно очищає волосся, не висушуючи її і пахне великим.

Тоді ваші волосся буде супер залишаються прямими, блискучими і гладкими в вишніх вологості.