П’ятірка найпопулярніших варіантів видалення волосся

На жаль, переважна більшість з нас є волосся, що росте десь ми воліємо цього не сталося. Це факт життя. Єдине, що потрібно зробити, це отримати користуватися їй або позбавитися від нього, коли він прибув.

Останні часто кращим варіантом, але яка є кращим способом для цього? Ось п’ять популярних методів видалення волосся.

1. Якщо ви маєте справу з непарними ізгоїв волосся, або викликає дискомфорт або душевні страждання, то одним з найбільш ефективних і швидких методів є використання пінцета. Я б не радив використовувати його в будь-якому місці, яке має щільні ділянки волосся, однако!

2. Один з найбільш швидких і простих способів видалення волосся є використання бритвою. Тим не менш, це тільки видаляє волосся, які на поверхні шкіри, тобто він може відростають набагато швидше і грубіше.

3. Електробритви інший швидкий спосіб видалення волосся, але знову ж його результати не настільки ретельно, як деякі інші методи. Це дійсно тільки видалити видимі волосся, так що ви можете все ще відчувати його, чи це будуть рости ще швидше.

4. Віск є одним з найпопулярніших методів видалення волосся і може бути зроблено або на дому самостійно або косметологом в салоні. Вона включає в себе гарячий віск застосовується на патч волосся і швидко зняти. У той час як це надзвичайно ефективно, це дійсно йде з трохи болю (або багато для деяких) і не завжди вітається на цих більш чутливих частин тіла.

5. Ще одним надзвичайно ефективним методом є лазерна епіляція, яка користується значним зростанням популярності в останні роки. Орієнтація тільки на волосяні фолікули, і на відміну від електролізу, лазерна епіляція не пошкоджує клітини шкіри. Крім того, результати майже постійним, особливо після декількох сеансів.

Може лазерна епіляція бути для вас? Якщо це так, це може бути час, щоб шукати салон у вашому регіоні, щоб записатися на прийом.