Лазерна епіляція-5 причин, чому gentlemax є кращим

Система GentleMax має так багато нових пільг та переваг старих методів видалення волосся, а ось п’ять причин, чому це кращий на сьогодні системою:

-GentleMax працює з двома лазерами запропонувати більш швидкі й універсальні варіанти лікування для пацієнтів всіх видів. Подвійна система використовує лазер GentleLASE і GentleYAG, які є двома з кращих лазерів у промисловості прямо зараз.

-GentleMax використовується для лазерного видалення волосся, проблеми з венами, зменшення зморшок, омолодження шкіри і жорсткості, і навіть ураження судин. Він надає набагато більше варіантів лікування і швидше, ніж сесій, що ви знайдете з іншими методами видалення волосся.

Блаженство, Сан – Дієго Medical Spa тепер пропонує gentlemax

GentleMax-лазера більш ефективним на засмаглою, темний і інших незвичайних типів шкіри, які часто намагаються знайти успіх лікування видалення волосся.

-Ця система має GentleYAG лазер, який ефективно видаляє волоски, які колись були важко отримати з традиційною системою видалення волосся лазером. У поєднанні з іншими, щоб отримати лазерне товсті волосся видалені, процес забезпечує набагато кращі результати, зрештою.

-GentleMax лазерної обробки легко і набагато більш безболісним, ніж в інших системах. Через подвійний лазерною системою, лікування займе менше часу, і, отже, буде менше болю, набряк і дискомфорт протягом довгого часу, оскільки процес виконується швидше.

Дізнайтеся більше про мікродермабразії Сан-Дієго