Історія парфумерії – Класичний проти сучасних

Історія духів сходить до стародавнього Єгипту, Близькому Сходу і Римі, де він використовувався в якості невід’ємною частиною благоустрою ритуали жінок статусу день. Він зіграв велику роль в актах романтики і залицяння. Крім того, він був також широко використовується в релігійних ритуалах.

У перші дні духів рішень в Європі, класичні духи були створені виключно з використанням натуральних ароматичних сировину, отримані з ботанічних і тваринного походження. Вони були дуже дорогими, щоб отримати і духи були ще дорожчими, що відбиває витрати виробництва.
Комбінація цих двох факторів означало тільки дуже багаті люди могли дозволити собі готову духів.

Поступове перетворення класичних духів в його нинішньому вигляді день розпочався в 19-му столітті в результаті науково-технічного прогресу і подальшого освіти у вивченні сучасної хімії.

Класики до модерну процесі еволюції почалася у Грассі на півдні Франції і швидко поширився в Париж, що робить його парфумерної столицею світу, то, як він залишається донині.
Відомий як квітка столиці Франції, Грасс гарне місто з багатою історією духів. Це місце, де троянда, жасмин, тубероза, нарцис і помаранчевий рослини росли в достатку пропонують творці духів день одні із самих чудових сировини для роботи.

Навіть зараз, Грасс продовжує надавати вимогливих парфумери всього світу з одними з кращих, але дуже дорогі натуральні ботанічні абсолюту і дорогоцінного масел, використовуваних в парфумерії.

Все змінилося так багато за ці роки, що в даний час, коли слово “парфуми” згадується, більшість людей думають про ароматів універмагу.
Масивні трансформація відбулася в парфумерній промисловості; ремісника творчості і технологій прийняло мистецтво виготовленні духів і далеко за її походження ранніх днів.

Духи вже не привілеєм для багатих в поодинці. Вишуканий, красиво запашні парфуми в даний час широко створені у величезних обсягах і продаються за доступними цінами для широкої публіки.
Це стало можливим тому, що сучасні духи в основному складаються з набагато дешевше, штучних ароматичних сполук і речовин, відомих як запашні речовини.

Аромати хімічних зроблені, щоб імітувати і замінити деякі з найдорожчих масел і ботанічних тваринного походження сировини. Вони також використовуються для виробництва інших красивих запахів, які не відбуваються в природі, тим самим розширюючи репертуар приємні запахи духи виробники мають легкий доступ до

У рідкісних випадках, деякі з великих парфумерних будинків до цих пір використовують деякі ботанічні масла в поєднанні з ароматом хімічних речовин у деяких зі своїх основних сучасних духів.

В даний час природні і ніші парфумерів є чи не єдиним, хто робить парфуми в класичному стилі.