є повна підтяжка обличчя без операції

Якщо ви хочете, підтяжка обличчя, багато людей можуть пропоную вам йти до хірурга. Тим не менш, ви знаєте, що ви можете отримати повний список особа без пластичних операцій? Якщо все зроблено правильно, вправи м’язів обличчя може мати дуже позитивний вплив на Ваш зовнішній вигляд і дасть вам природний ретельного підтяжки обличчя.

Дозвольте мені коротко деякі основні вправи тут:

для ваших очей
1. Щільно закрийте очі.
2. Помістіть великі пальці на зовнішні куточки очей і обережно потягніть шкіру до скронь.
3. Помістіть обидва вказівних пальця квартиру під ваші брови і розтягувати шкіру вгору.
4. Тепер, тримати очі відкритими. Підніміть брови той час як половина закривши очі. Затримайтеся на секунду і відкрий очі так великий, як ви можете. Потім, утримуючи протягом секунди.
5. Тримайте очі відкритими знову. Подивіться вгору і вниз, наскільки ви можете без зміщення вашій голові. Зробіть те ж саме лівою і правою. Зрештою, дивитися вперед.
Продовжуйте робити ці вправи протягом 5 до 10 хвилин.

для ваших щік

1. Тримайте ваші губи зімкнулися. Такі обидві щоки всередину. Утримання і звільнення. Робіть цю вправу, висмоктуючи в одну щоку, в той час
2. Тримайте рот закритим. Відчуйте рот повітря. Тримайте його під верхню губу протягом декількох секунд. Перенести його в праву щоку. ТРИМАТИ. Перемістити в ліву щоку. ТРИМАТИ. Переміщення повітря в нижню губу. ТРИМАТИ. Видихнути повітря.
3. Тримайте ваші губи зімкнулися. Морщити губи, використовуючи ваші м’язи щоки. Тримайте ваші губи зморщилися протягом декількох секунд і відпустіть.
Продовжуйте робити ці вправи протягом 5 до 10 хвилин.
Особи вправи такі ж, як регулярні заняття фітнесом. Якщо ви зробите це правильно, ви можете отримати дивовижні результати. Якщо ви робите це неправильно, це може завдати шкоди вашій зовнішності.

Ви можете використовувати особи здійснювати програму, щоб дізнатися, як зробити обличчя вправи на правильному шляху. Повний особи здійснюють програми навіть не коштувати як крем для обличчя та є набагато більш ефективним і природним.

Для отримання детальної інформації, ви можете піти в http://www.fitness-health-programs.com/beauty.html і натисніть на кнопку “Показати детальну інформацію” першої програми “гімнастика особи”. Ви також можете знайти і інші хороші програми краси там.