як очистити ваш складають комплект

Макіяж може зробити дівчина симпатична. Але брудні складають комплект може зробити шкіру пороку дівчата під цим макіяжем. Таким чином, важливо мати свій комплект добре прибрано. Ці комплекти легко забруднюється, як масло, бруд і бактерії з поверхні шкіри часто переноситься на косметику і назад. Таким чином, для тих, хто хоче зберегти хорошу шкіру під все, що макіяж, переконайтеся, що ваш комплект добре очищені перед його збереження. Два з речей, яка легко очищається є становлять випадки і кистей.

Для очищення становлять випадки, порожні окремі відсіки, які тримають макіяж, а потім очистіть кожного з них. Ви можете використовувати ізопропіловий спирт або дезінфікуючий засіб для цього. Застосовувати або продуктів на чисту тканину і скраб кожен відсік повністю. Це має бути зроблено так, щоб на тижні бруд і бактерії не накопичується.

Щітки повинні бути очищені навіть частіше, особливо якщо макіяж буде використовуватися на обличчях різних людей. Це негігієнічно використовувати становлять використовуватися іншими, не прибираючи їх, тому що бруд і жир з лиця однієї людини можуть бути легко перенесені до чужого. Брудні кисті буде переносити бактерії в різні частини комплекту легко. Для очищення кистей, виливати або спрей деякі прибиральника щітки на шматок тканини і протріть кисті з ним, щоб видалити надлишок косметики, бруду і бактерій. Щоб отримати бруд і бактерії зі своїх коренів, Ви можете свист щітки в теплою водою з миючим засобом і кисті. Після цього промийте і стиснути його, перш ніж закласти його квартиру, щоб висохнути.

Одна річ, яку ви завжди повинні робити до і після процесу очищення є очищення ваших руках. Ви ж не хочете, щоб залучити більше бактерій з ваших рук в складають комплект, і ви не хочете, щоб марно очистити комплекту, коли ви просто покласти більше бруду і бактерій дюйма