як використовувати страх падінь

Страх падіння і кліп в бахрома відрізняються перетворенню щодня пошук відразу в диких і фанк. Але досить багато людей запитують мене, як мати на них. Так що я вирішив дати простий крок за кроком керівництво прикріпити їх на голові швидко.

один. Почати при розставанні ваші волосся середньої і покласти кожен аспект у високий кінський хвіст. Потім обернути волосся в пучок на кожну грань. Закріпіть шпильку.

два. Потім оберніть пружною або мережива компонент страху падіння про кожного булочку і краватку під ним. Зробіть це можливо на стороні голови.

3. Переверніть падіння більше, ніж булочка, щоб приховати ваші волосся і закріпіть будь-яким додані пункти з шпильками для волосся.

Ось і все! Я продати свою падіння пари так, ви можете зробити це особа як грань або шару їм у спину знову для одного значного хвіст поні. Ви можете також включити пов’язки або бахромою чубчик для різних здається.
Спробуйте встановити потрапляє в більш садиби, а потім пов’язуючи їх у різних підходів за Найпопулярніші з голови. Це створить набагато більш природно з’являються .. особливо для здорових боїться тіні або для звичайного погляду голова жах.

Якщо у вас є набагато більше питань або ідеї для фарбування падає … переконайтеся, що ви перевірити мій сайт протягом набагато більш прикладів падінь і розширення! Ви також можете розкрити страх перуки і бахромою чубчика.

Сподіваюся, що це допомагає .. є приємне з вашими волоссям падає! Дякуємо за дивиться.