як вибрати комплект Зростаюча

Ви знайдете багато епіляції бренди продажу Зростаюча комплекти і багато видів воску. Багато ваш вибір зведеться до особистих вподобань, але ви, ймовірно, хочете, щоб взяти до уваги ці фактори.

1. марка

Фактичне інгредієнти в Зростаюча комплекти схожі, але найбільш відомий бренд є одним використовуються найчастіше салони – Гігі воску. Є багато натуральних інгредієнтів у їх восків. Якщо ви віддаєте перевагу іншої марки вибрати один з репутацією на ринку видалення волосся, такі як Veet або Наїр.

2. формат

Віск комплекти доступні, де ви нагрівати віск у віск тепліше (іноді входить в комплект), на плиті або в мікрохвильовій печі. Є також холодний набори віск на ринку. Найбільш ефективним комплекти гарячого набори віск, оскільки вони більш ефективні в захоплення і видалення волосся. Віск Підігрівники зробити її простіше отримати температура воску вправо так, що мало небезпека опіку шкіри.

3. аромат

Це особисті переваги. Аромат має тенденцію маскувати природний запах воску, а не змінити його повністю, але ви можете отримати всі види квіткових та інших ароматів. Аромат, мабуть, найважливіший фактор, який змушує людей вибирати воском набір для чоловіків, а не стандартний набір. Зрозуміло чоловіки віддають перевагу менш жіночний аромат. Іноді ці комплекти упаковані для спрямованих, зокрема і для чоловіків.

4. ціна

Як і у всьому є зміна в ціні. Якщо ви не впевнені, який комплект вибрати, купити найдешевший, де всі інші фактори мають рацію і перевірити його. Потім вам потрібно тільки платити більше, якщо комплект виявляється незадовільним в деякому роді.