природних варіантів для здорового росту волосся

Волос складається з білка kerotin, те ж саме речовина, знайдена в нігті і шкіру. Ваше волосся насправді продовження вашої шкіри, і, як ваша шкіра. Волос є прямим відображенням вашого внутрішнього здоров’я. Здорове волосся може виходити тільки від здорової шкіри голови. Тому важливо використовувати догляду за волоссям, які живлять шкіру голови і волосяних фолікулів. Є деякі трав’яні домашнє лікування волосся і природні домашні засоби для волосся, які також витримали випробування часом. Оливкова олія зволожує шкіру голови і волосся, і, за чутками, щоб зробити волосся росте густі і кучеряве. Оцет також може бути використаний, щоб зробити волосся блискучим.

Оцтової кислоти ущільнення кутикули волоса, діючи як Detangler та надання блиск. Спробуйте використовувати газовану воду у вигляді полоскань. Вугільної та фосфорної кислот матиме аналогічний ефект, як оцет, але без запаху. Масла рудим волоссям є прекрасним лікування волосся, стимулює ріст волосся, покращує кровообіг шкіри голови, усуває лупу і. Імбир лікування залишать ваше волосся м’якими, чистими, і приємно пахнуть трав. Жирної або жирне волосся виграють від полоскання зроблені з меліси, розмарину, лаванди або м’яти. Всі ці трави заспокоюють шкіру голови і зменшити вироблення шкірного сала.

Подрібнити чорний перець (одна чайна ложка) і насіння лимона (одна чайна ложка) і застосовувати цю суміш на голову і шкіру голови тримати його протягом 10-15 хвилин, а потім промити використання чистою холодною водою. Це оживляє волосся і діє по догляду за волоссям для того, щоб довге волосся. Лимонний сік був використаний протягом десятиліть для освітлення волосся, але працює тільки на волосся, які ніколи не були кольоровими інших хімічно оброблених. Суміш лимонного соку, чай з ромашкою, і йогурт може освітлення волосся, а також, але ефект буде тонкий. Правильний шампунь слід видалити шкірне сало, який секретується шкіру голови. Ромашка є великий кондиціонер для пошкодженого і сухого волосся.

При використанні для промивання після шампуню Це допоможе відновити блиск і викликати природні моменти для блондинок. Це також допомагає для зміцнення волосся, щоб запобігти поломку, заплутування і розділити кінцях. Гарна циркуляція необхідний для здоров’я волосся. Щоденні аеробні вправи стимулюють кровообіг у всьому тілі, і перевернуті пози йоги, такі як стійка на плечах особливо корисні для підвищення кровообіг в шкірі голови. Соя, квасоля, йогурт, риба і яйця, також корисні для довгого волосся і здорової шкіри. Багато з цих рослинних інгредієнтів, які зараз використовуються в професійних процедур привабливості і включені в натуральних волосся і косметичні товари.