постійного видалення волосся потворні truth_

Ви пробували гоління, вищипування або воском ноги, руки і лінії бікіні? Ви втомилися, щоб робити все це регулярно? Хочете тривалий шкіра без волосся і готові витрачати більше грошей тільки, щоб досягти цього? Постійне видалення волосся процедури і пристрої не мають реальний рахунок, який ви вже знаєте. Знати, що ховається за всіма цими фасадами.

Для людей, що мають обмежений бюджет, вони можуть купити без рецепта кремів і пристроїв, які роблять їх шкіра гола. Одним з них є електроліз пристрій рукою. Він працює, дотримуючись кінці пристрою одного пасма волосся і він буде посилати електричний струм до коріння. Вона відрізняється від електролізу процедура, оскільки користувач може легко видалити волосся на всьому сам. Крім того, ці пристрої батарейках, так що вам не потрібно, щоб включити його в незручне розетки у вашому домі. Проблема з цієї процедури є те, що він може мати деякі дефекти виготовлення. Якщо користувач не буде обережний зі своїм пристроєм, він може мати опіків і почервонінь на шкірі протягом тривалого часу.

Інший дешевша альтернатива, купуючи оральні контрацептиви. Ці таблетки працюють за рахунок зменшення тестостерону і андрогенів кількість в організмі. Ці два гормони регулюють репродуктивної системи та наслідків, які вона є на тілі. Вам просто потрібно приймати по одній таблетці на день, або по тому, що пакет пропонує. Але ви повинні необхідно проконсультуватися першим лікарем, перш ніж купувати, особливо якщо ви плануєте або народження дитини.

Нарешті, ви можете використовувати креми для видалення волосся для вашої шкіри. Ви можете використовувати креми, які пригнічують ріст волосся на вашій шкірі. Вам просто потрібно використовувати ці часто для цих набули чинності. Великим недоліком є ​​те, що ці, як тільки ви зупинилися нанесення крему, волосся буде рости ще в часі.

Тоді, є два дорогих процедур, які ви можете мати: лазерне видалення волосся і електроліз. Лазерна епіляція використовує лазерну проникати в шкіру і націлені на кореневі волоски. Електроліз використовує електричний струм до одного пасма волосся в організмі так само, як портативний пристрій електролізу, крім того, що професійні зробить всю роботу за вас. Лазерна епіляція підходить для великих ділянок тіла, але він коштує близько $ 400 тільки протягом однієї сесії. Електроліз підходить для невеликих площ, тому що це займає кілька годин, щоб видалити волосся, ніж лазерна епіляція, і вона коштує близько $ 50 – $ 130 на годину. Крім того, лазерна епіляція підходить для справедливіше шкіри з темним волоссям в той час електролізу підходить для будь-якого кольору волосся і шкіри.

Якщо ви думаєте, що вони можуть видалити волосся постійно, подумайте ще раз. Ці постійні методи видалення волосся і пристрої не гарантують, що ви не будете мати ніяких небажаних волосся назавжди. Тіло має генетичну формулу, яка робить його рости волосся на шкірі, і ні один пристрій ніколи не зможе його змінити. Таким чином, реклама заявляючи, що пристрій і спосіб дати вашим постійним рішення ваших проблем волосся є шахрайством.

Якщо ви хочете тривалих результатів, яка виглядає як у вас була постійна процедура видалення волосся, то в ній працюють. Якщо ви регулярно видаляти небажані волоски у вашому тілі, швидше за все, шкіра на цій області більше не будуть відростати волосся.