кератоз долонній – що це таке і як її лікувати

Є група захворювань, що викликаються hereditray кератоз Palmaris також відомий як Palmoplantar кератодермія. Ці захворювання викликають потовщення шкіри на долонях і підошвах ніг. Потовщення є результатом перевиробництва білка кератину, який призводить до надмірного росту рогового шару (гіперкератоз).
типи долонь і підошов кератодермія
Ця група уражень шкіри розділений на категорії. Є три спадкових змін, які відзначаються різні моделі епідермального розвитку. Ці типи дифузних ППК, фокусна ППК, і точкові кератодермія.
дифузні долонь і підошов кератодермія
Цей тип викликає послідовне жовтий потовщення по всій поверхні шкіри на долонь і підошов. Цей тип ППК може початися вже в перші кілька місяців життя.
Фокусна долонь і підошов кератодермія
Цей тип викликає потовщення локалізованих в певних областях долонь і підошов. Цей тип починається протягом перших двох років життя. Області, які страждають від самих тиску і тертя зазвичай є ті, які відчувають потовщення.
точкові кератодермія
Цей тип ППК характеризується наявністю невеликих ударів або вузликів викликаних концентрованої гіперкератоз. Ці вузлики можуть з’явитися на всій поверхні шкіри, а може, просто в певних областях. Початок цього розладу є будь у віці від 10 до 70 років.
як ви ставитеся до кератоз долонній?
Які процедури допомогти з долонній кератоз захворювань? Лікування дуже мало, і недоведені, але більшість пропонують регулярно і важкі зволожуючий рутина. Крім того, щоб уникнути сухості шкіри важливо використовувати м’якого мила і миючих засобів. Більшість постраждалих людей вважають, що найбільш ефективним кератоз долонній лікування являє собою суміш декількох. Наприклад комбінованої терапії з використанням актуальних продуктів, а також терапії сильного відшаровування і мастила було відомо, щоб бути ефективними процедурами.
Важливо знати, що як і в будь-якому стані, без терапія послідовно успішним у всіх людей. Воно не може бути можливо повністю лікувати кератоз долонній. У деяких випадках може кератоз долонній слабшають або зникають спонтанно, без лікування. Без відомий спосіб лікування або профілактики, важливо знайти кератоз долонній і лікування кератоз Pilaris, що працює на вас.