знайти потрібного фахівця ліпосакції

Ліпосакція – післяопераційний догляд

Всі операції, проте прості вони будуть мати свої власні післяопераційних наслідків, які повинні бути присутніми з обережністю. Певні запобіжні заходи повинні бути прийняті протягом періоду відновлення у випадку ліпосакції, а також. Переконайтеся, що ви обговорюєте про поштовому догляд потрібно оперативна з фахівцем Арізона ліпосакції до вашого хірургії, так що ви будете добре підготовлені для обробки ефектами повідомленням оперативного бік і збільшити швидкість відновлення.

Ліпосакція вважається малою хірургії, щоб ви не повинні залишитися в лікарні після операції, пропонується в рамках амбулаторного лікування. Однак, якщо ви піддаєтеся великий обсяг ліпосакції, рекомендується, щоб отримати допуск в лікарні принаймні, протягом кількох днів у початковий період відновлення. Коли ви повертаєтеся в свій будинок ви повинні мати когось, щоб проявити до вас протягом перших декількох днів відновного періоду. Не рекомендовано їздити в цей період, коли ви все ще виникають залишкові явища анестезії та інші ліки дано вам. Це не буде довго, ви можете сісти за кермо на другий день після операції.

Ви не повинні займатися будь-якої фізичної активності, що б напружувати м’язи особливо прооперованої області принаймні, протягом 48 годин після операції. Якщо ви працюєте, ви можете відновити тренування поступово, після 4 днів, і в день початку не напружуватися. При поновленні обмежувати себе 20% від вашого основний час тренування.

Вам не потрібно робити ніяких спеціальна дієта після операції, свій регулярний раціон буде робити. Переконайтеся, що ви п’єте воду рівномірно, щоб уникнути зневоднення. Ви також можете скористатися іншими фруктовими соками і безалкогольними напоями, але пити багато води. Не вживати будь-які алкогольні напої принаймні, протягом 3 днів після операції. Нормальна тенденція, коли ви знаходитесь в святковий настрій після операції є піти на більш ніж кілька напоїв, які ви зазвичай вживаєте, боротися з цією спокусою і триматися подалі від вживання алкоголю протягом принаймні 72 годин після операції. Прислухайтеся до керівним вказівкам вашого хірурга Арізона ліпосакції в цьому відношенні.

Якщо ви працююча людина ви можете спокійно повернутися до роботи на 3-й день після операції. Однак взяти простий догляд, має бути прийняте і не поставити себе непотрібному ризику в будь-якому випадку. Уникайте прямих сонячних променів якомога більше і тримати прооперованої області покрита, коли ви виходите на сонце, як це може виглядати темним шрами. Відновлення нормального життя також дасть вам відчуття благополуччя і допоможе вам боротися з будь післяопераційної депресії, які можуть проводитися.

У період відновлення дуже важливо тримати прооперованої області чистою. Розрізи повинні регулярно мити з милом і водою. Висушіть розрізи обережно м’яким рушником. Ви можете відмовитися від використання прокладки, які дані для покриття розрізи після 24 до 36 годин залежно від швидкості зливу. Продовжіть роботу з одного ліки, які ви, можливо, у відповідності з вашим лікарем Арізона ліпосакції до завершення повного курсу дали ліки.

Не соромтеся звернутися до фахівця Арізона ліпосакцію знову, якщо потрібно під час відновлювального періоду. Ви повинні порадитися з ним, особливо коли у вас є сумніви щодо будь-яких запропонованих ліків або коли певні побічні ефекти отримати абсолютно нестерпним.