знайти кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри

Ваші розчарування у зв’язку з сухою, пошарпаної шкіри? Ви пробували багато різних кремів і лосьйонів, все безрезультатно? Є так багато варіантів, доступних на ринку, це може призвести до плутанини правильно вибрати одного з них. Тим не менш, ви можете знайти кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри, якщо ви знаєте, де шукати. Давайте з’ясуємо, як це зробити.

Вибір кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри

По-перше, слово застереження. Багато звичайні зволожуючі креми містять деякі шкідливі хімічні речовини, які ви повинні знати і переконайтеся, щоб уникнути. Парабени є найбільш небезпечними з усіх. Ці хімічні речовини використовуються в якості консервантів в кремах, щоб зробити їх довше і зберегти гроші для компаній. Те, що вони не говорять вам, що парабени можуть викликати серйозні побічні ефекти, як рак в довгостроковій перспективі.

Мінеральне масло, зазвичай використовуються в цих кремів як зволожуючого агента. Деякі компанії навіть стверджують, що це натуральний інгредієнт. Факт – мінеральне масло є побічним продуктом перегонки бензину. Він не зустрічається в природі, як це. При використанні для зволоження шкіри, здається, щоб бути ефективним на початковому етапі. Але протягом певного періоду часу, він бере на природної вологості шкіри та залишає її ще суші, ніж раніше. Так що якщо ви виявили, що деякі креми були зробити вашу шкіру сухою, ви знаєте, що в цьому винен.

Простий спосіб уникнути всіх цих небажаних побічних ефектів є використання натуральних кремів тільки. Ви можете легко знайти хороші креми з натуральними інгредієнтами, які можуть зволожити шкіру без використання будь-яких хімічних речовин або штучних інгредієнтів.

Кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри, по суті, містять інгредієнти, як Олія з виноградних кісточок. Це масло, що отримується з насіння винограду зберігає природну вологість шкіри, утворюючи тонкий, невидимий шар над ним. Воно також допомагає у видаленні розтяжок зі шкіри та ефективна при загоєнні шкіри навколо очей.

Масло ши є природний жир витягується з дерева ши. Це працює дуже добре як зволожуючий і пом’якшувальний, а також захищає шкіру від ультрафіолетових променів сонця. Це має додаткову перевагу збереження пігментних плям на відстані, як УФ-промені є основною причиною вікових плям.

Бабассу це світло, натуральний віск, отриманих з бабассу долоні знайдені в Бразилії. Він пом’якшує і заспокоює шкіру і зберігає її захищена від бруду і кіптяви утворюючи бар’єр над ним. Зволожує шкіру обережно, не роблячи його жирною. Це добре і для жирної і сухої шкіри.

Зробіть собі послугу і з’ясувати, кращий зволожуючий крем для дуже сухої шкіри, що містять ці дивовижні інгредієнти. Це самий безпечний і простий спосіб, щоб мати м’якою і еластичною шкіру гладкою, як у немовляти!