здорові і блискучі волосся, ти прекрасна

Довгі й блискучі пасма волосся є предметом заздрості куди завгодно. Але що, якщо ви не можете отримати ці зелені очі на ваші волосся, коли ви входите, тому що ваші волосся не те, що вона повинна бути. Пробувши довгий час на лагодження вашого обличчя, рук і ніг, як ти навіть забуваєш, щоб отримати ваш догляд за волоссям? Правильний догляд за волоссям призводить до здорової і велике виглядають волосся.

Ось кілька порад, ви повинні слідувати, щоб, що красиві люди піти зелені волосся більш

Тримайте вашу шкіру голови здоровими, як здорової шкіри голови дає здорове волосся

Чиста шкіра голови сприяє чисте волосся

Щітка для волосся ретельно принаймні три рази на день

Чистка дозволяє скальп для отримання захисного шару кислоти

Мити волосся регулярно видаляє пил і бруд з шкіри голови

Дієта і спосіб життя, щоб забезпечити здоров’я вашого волосся

Ваше загальний стан здоров’я сприяє здорове волосся

Щоденний прийом вітамінів забезпечити життєздатність у волоссі

Ваше психічне здоров’я також вносить вклад у здоров’я вашого волосся

миття шампунем

Навіть якщо ваші близькі подобається, як ваші волосся виглядає після шампуню, тобто не є причиною для шампуню щодня. Саме з цієї причини для вашої сухої, в’ялої, стоншення волосся. Ще одна поширена помилка, якщо ви не використовуєте шампунь роз’яснення принаймні раз на тиждень. Якщо ви використовуєте для укладання волосся кожен день, шанси на залишок наростів на шкірі голови дуже високі. Ви повинні використовувати шампунь роз’яснення, щоб позбутися від усього цього наростання продукту і забруднюючі речовини з вашої голови.

кондиціювання

Кондиціонер є те, що волосся зволожуючий крем на шкіру і повинні використовуватися після миття голови. Всіх типів волосся повинні бути привчені тримати його блискучими і гнучкими. Кондиціонер особливо корисна для сухого волосся. Це додає до поставок природного нафти і дає сухе волосся, блиск, а також відскік і силу. Для жирного волосся використовуйте кондиціонер тільки на кінчики волосся.

Метод кондиціонування

Це не дивно, якщо ви все ще мають тьмяні, мляві волосся, незважаючи на використання багатих кондиціонери, волосся масками і т.д. Зайдіть трохи занадто ліберальним з кондиціонером, і ви будете в кінцевому підсумку тільки обтяжує Ваше волосся. В ідеалі, ви не повинні використовувати більше двох чайних ложок кондиціонер для волосся, якщо у вас дійсно довгі коси. Крім застосування занадто багато, ви також може бути опущено поширення кондиціонера рівномірно. Застосування кондиціонера від коренів до кінчиків неправильно. Ви буде забивати коріння вашого волосся і шкіри голови, яка може розігратися в свербіж і жирній шкірі.

кондиціювання

Після миття злегка стиснути надлишок води

Розчешіть волосся пальцями або з широким гребінь від коренів до кінців м’яко. Видалити зв’язок

Нанесіть трохи кондиціонера і втирати кондиціонер по всій довжині волосся за допомогою пальців. Ніколи не тріть на волосистій частині голови

Тримайте його на волоссі протягом 5 хвилин

Тепер ніжно масажувати волосся, щоб послабити кондиціонера

Промийте волосся і видалити всі сліди кондиціонера. Тепер висушити волосся

Кондиціонери використовуються для різних типів волосся різні. На пошкоджене волосся, білок кондиціонери працюють все можливе для відродження збитку. Сухе волосся вимагають зволожувачі або інтенсивні кондиціонери, які допомагають вирішити сухості. Нормального і жирного волосся вигоду від будь-який нормальний кондиціонер.